Toplam 57 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Çamaşır Kurutmalıklar


Çamaşır Kurutmalık Modelleri

Çamaşırlarınızı düzgün bir şekilde asıp kurutma imkanı sağlayan çamaşırlık modellerini Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz. Çamaşırlarınızı kurutmak için alternatif modeller sunan askılıklar içinde balkon bahçe gibi alanlarda kullanıma uygun olan balkon çamaşır askısı ürünlerini de bulabilirsiniz.

Çamaşır Kurutmalık Çeşitleri Nelerdir?

Kurutmalık çeşitleri arasında, balkon demirlerine takıp kullanabileceğiniz askılıkların yanı sıra evin çeşitli yerlerinde pratik bir biçimde kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Özellikle kış aylarında kalorifer peteklerinin üzerine takarak kullanabileceğiniz kalorifer kurutmalık modelleri hızlı bir kuruma sağladığı için avantajlı bir kullanım sunar.

Açılıp kapanabilen portatif askılıklar kolay taşınıp kurulabildiği için evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilir. Evlerinde yeterli alanı olmayanlar çamaşır kurutma teli ile kullanılan çek as tipi kurutmalık modelleri de tercih edilebilir. Duvar ya da balkon korkuluklarına monte edilebilen kurutmalıklar dışında takılıp çıkarılabilen mengeneli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Çamaşır Kurutmalık Markaları

Çamaşır kurutmalıklar kategorisi üzerinden çok sayıda markanın sunduğu kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan çok ve çok sayıda seçeneğin yer aldığı çamaşırlık ürünleri dışında bu alandaki yardımcı ürünleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Uzun süreli ve dayanıklı kullanımları ile öne çıkan modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Kategoride Agromak, Alper, Careware, Fantom, Doğrular, Gazella, Gerok, Laisy, Lorenzo, Met Metal, Modelüks, Metaltex, Pratik, Rem Market, Teknum, Tekzen ve Zen Home gibi markaların çamaşırlık ve çamaşır kurutucular modellerini inceleyerek dilediğiniz ürüne güvenle sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Kurutmalık Montajı Nasıl Yapılır?

Çamaşır kurutma askısı modellerine göre değişen montaj işleminde balkon çamaşır askıları montajı yapılırken balkon duvarlarına karşılıklı olarak sabitlenmelidir. Üzerine asılacak olan çamaşır yükü göz önünde bulundurarak takılması gereken balkon çamaşır askısı uzun süreli kullanılabilmesi için sağlam bir şekilde monte edilmelidir.

Çamaşır kurutmalık modelleri arasında yer alan kalorifer ve balkon demirlerine mengene yardımı ile tutturulabilen modeller istediğiniz yöne rahatlıkla takılabilir. Bu ürünlerin dışında çok askılı, açılıp kapanan, ve kolay taşınan modelleri ise ürün ambalajında yer alan yönergeleri takip ederek kolaylıkla kurabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Askısı Nasıl Seçilir?

Çamaşır kurutmalığı almadan önce ne kadar çamaşır yoğunluğunuz olduğuna ve kullanacağınız alanın genişliğine göre bir model seçmelisiniz. Çamaşır yoğunluğunuz az ise tek katlı olan çamaşır kurutma askılarını seçebilirsiniz. Eğer çok çamaşır yıkıyorsanız dikey yönde açılıp kapanabilen ayaklı askılıkları tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT