Toplam 69 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çamaşır Kurutmalıklar


Giysilerinizi kurutmak için ihtiyacınız olan ve hayatınıza pratik bir dokunuş yapan çamaşır kurutmalıklar, çamaşır ve çamaşır kurutucular kategorisi altında sizleri bekliyor.


Çamaşır kurutmalıklar kategorisinde Vadi, Selio, Hiper, Modelüks, As Class Lady, Fantom, Doğrular, Gazella, Apex, Laisy, Alper, Singer, Premier ve Parex gibi özel markaların ürettiği askılar başta olmak üzere birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra ihtiyacınız olacak tüm yardımcı ürünleri de bu kategoride satın alabilirsiniz.


Günlük hayatınızda çok vaktinizi alacak ev işlerinden birinde portatif askılıkları odadan odaya kolayca taşıyarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Eğer kurutma yapmak için evinizde büyük bir alanınız yoksa ürünler arasında yer alan çek as askı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Çek as tipi ürünlerin bir parçasını odanın bir duvarına diğer parçasını da odanın diğer duvarına monte ederek saniyeler içinde küçük mekanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz alanı yaratarak kurumuş kıyafetlerinize kavuşabilirsiniz.


Balkonlarınıza özel olarak üretilen balkon tipi modellerden birini seçebileceğiniz gibi, taşınabilir sistemlerle kıyafetlerinizi ister iç isterseniz de dış mekanda kurutabilirsiniz. Kış günlerinde kuru çamaşırlara daha hızlı ihtiyaç duyduğunuzda, kalorifer peteklerine hızlıca takılıp çıkarılabilen petek üstü askılarını kullanabilirsiniz. Ayrıca hem kalorifer peteği hem de balkonda kullanılabilen çok amaçlı modelleri seçebilirsiniz.


Kalıcı bir çözüm arıyorsanız, duvar ya da balkon korkuluklarına monte edilen dayanıklı, demir askılar sizin için uygun olabilir. Bu ürünlerde kullanabileceğiniz çelik iplere ve mandal setlerine Tekzen üzerinden kolayca ulaşabilir, kıyafetlerinizi pratik bir şekilde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm temel ve yardımcı ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT