Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Dayanıklı Çamaşır Kurutmalıklar Tekzen'de!

Çamaşır kurutmalık, özellikle çamaşırlarınızı kurutmak için balkonlarınızı kullanamayacağınız durumlarda son derece işe yaramaktadır. Balkonsuz evlerde, yağmurlu havalarda veya toplu olarak yaşanan konutlarda görüntü kirliliği açısından çamaşır asmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu nedenle çamaşırlarınızı bu kurutmalıklarda kurutmak ideal bir tercih olarak karşınıza çıkmaktadır.

Çamaşır Kurutmalık Modelleri Nelerdir?

Pirinç, alüminyum, plastik gibi farklı materyallerden elde edilen çeşitli Tekzen çamaşır kurutmalık modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en sık karşılaşılan ve evlerde çoğunlukla kullanılan model, açılıp kapanabilen katlanır kurutmalıklardır. Bu ürünleri kullandıktan sonra katlayarak yerine yerleştirebilirsiniz. Ev içerisinde oldukça az yer kaplaması da sıklıkla tercih edilmesindeki sebepler arasında yer almaktadır. Asansörlü modeller farklı kademelere kadar yükseltilebilen ve çamaşırlarınızı asabilmeniz için belirli sayıda yere sahip olan seçeneklerdir. Yüksekliğinin ayarlanabilir olması özellikle bornozlar, banyo havluları veya çarşaf gibi büyük çamaşırların yere değmeden kurutulmasına yardımcı olmaktadır. Monte edilen duvar modelleri ise hem daha az yer kaplamakta hem de kullanımı pratik modeller meydana getirmektedir.

Çamaşır Kurutmalıklarında Kanatlı Modeller

Laisy LS30 Sude Plus Kurutmalık modelleri kullanıcıların oldukça beğendiği ve tercih ettiği alternatiflerden birisidir. Pembe- siyah renklere sahip, katlanabilir gövdeleriyle kolayca taşınabilir özelliktedir. Çamaşır Makineleri içinden çıkardığınız çamaşırları doğrudan asabilir, yüksek mekanizmalara ayarlayarak yere değmeden kurumalarını sağlayabilirsiniz. 17.5 metreye kadar çamaşırlarınızı asabilme kapasitesi sunan bu ürünleri işiniz bittikten sonra dilerseniz katlayıp kaldırabilir, nemsiz bir ortamda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Ağır kimyasal malzemeler kullanmadan temizlediğiniz, 20 kg ağırlıktan fazlasını asmadığınız ve kuru ortamlarda sakladığınız sürece ürünlerinizi oldukça uzun süre kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Yapılarıyla Çamaşır Kurutmalıkları Tekzen’de

Metaltex Polytherm 5 Çamaşır Kurutmalık sağlam malzeme kalitesi ve uzun süreli kullanım olanağı ile Tekzen ürünleri arasındaki yerini almaktadır. 18 metreye kadar askı kapasitesi sunması ve kolayca katlanabilir olması sayesinde sizler için pratik bir yardımcı haline gelmektedir. Orta kısımda yer alan tellere 112 cm’ye kadar çamaşırlarınızı asabilirsiniz. Dilerseniz yanlarda bulunan kanatları da açarak daha fazla çamaşır asma alanına sahip olabilirsiniz. Yan kanatlara özellikle el yüz havluları, tişörtler veya daha dar kıyafetlerinizi asarak alandan tasarruf edebilirsiniz.

Çamaşır Kurutmalıkları Evinizin Her Yerinde!

Çamaşırlık ve Çamaşır Kurutucular kategorisinde Tekzen’in sunmuş olduğu diğer bir ürün çeşidi ise balkonlarda kullanmaya elverişli modellerdir. Daha kısa sürede ve evin içerisinde nemlenmeye sebep olmadan çamaşırlarınızı kurutabileceğiniz bu modeller kolayca balkonlarınıza asılabilmektedir. Balkon çamaşır askısı Tekzen kategorisi sizlere hem kanatlı hem de kanatsız seçenekler sunmaktadır. Ürünlerin portatif ve kompakt bir yapıya sahip olmaları sayesinde kolayca kurulup çıkarılabilen modeller kullanışlı bir ürün seçeneği sunmaktadır. Balkon askılığı olarak ön plana çıkan bu modeller aynı zamanda kalorifer peteklerine de takılabilmektedir. Bu sayede soğuk ve yağmurlu havalarda hem ısınmanızı hem de çamaşırlarınızın daha hızlı şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz.

Çamaşır Kurutmalıklar Hem Pratik Hem Portatif

Çamaşır teli şeklinde kolay bir kullanıma sahip olan çek-as modeller de günümüzde gittikçe daha da popülerleşmektedir. İpleri çekerek uzatabileceğiniz ve işiniz bittiğinde geri kapatabileceğiniz bu modeller oldukça kullanışlı ve pratik ev eşyaları arasındaki yerlerini almaktadır. Banyoda, çamaşır odasında hatta kombilerinize yakın yerde de kullanabileceğiniz bu modelleri dilerseniz balkon çamaşır askısı şeklinde de kullanabilirsiniz. Portatif olan bu modelleri evinizin dilediğiniz köşesine getirebilir, ortalama 3.6 metreye kadar uzatabilir ve işiniz bittiğinde otomatik olarak ipleri geri sardırabilirsiniz. Bu sayede sahip olacağınız çamaşır kurutmalıkları hiç yer kaplamamaktadır. Siz de tüm bu pratik ve kullanışlı ürünlere sahip olmak için geniş ürün yelpazesine göz gezdirebilir, çamaşırlarınızı daha kolay şekilde kurutabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT