Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Cam Tv Sehpaları


Silvercrest Cam Resimli TV Sehpası
Silvercrest Cam Resimli TV Sehpası
Sadece Mağazada
299,90 TL

Cam Tv Sehpası Modelleri

TV sehpası Tekzen’de birbirinden farklı model ve tasarımlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Cam TV sehpası modelleri içerisinde evinizde salon, mutfak ve oturma odasına uyumlu ürünler bulabilirsiniz. Sadece evinizde değil iş yeri ve ofisinizde de kullanabileceğiniz bu sehpalara aynı zamanda raflı bölmeleri sayesinde sevdiğiniz kitapları ve bibloları da koyabileceksiniz.

Tv Sehpası Çeşitleri Nelerdir?

TV sehpaları ve üniteleri birbirinden farklı ve kaliteli modelleri ile her evde yerini almaya hazır. Ahşap TV sehpalarının farklı sayılarda bölmeli ve çekmeceli modelleri mevcut. Bazı modeller sadece çekmecelerden oluşmakta olup özellikle çocuklu aileler için birebirdir. Bazılarında ise sadece raflar bulunmaktadır. Bu modeller de şık biblolarla salona zariflik katmak için çok kullanışlı olmaktadır. Bölmelerin ve çekmecelerin farklı şekillerdeki tasarımı ve dizaynı evinize uygun olup evinize şıklık kazandıracak.

Cam TV sehpaları içerisinde daha küçük boyutlarda ve ekstra raf içermeyen TV üniteleri bulabileceğiniz gibi daha büyük ebatlarda iki veya daha fazla bölmeli modeller de bulabilirsiniz. Bazı modellerde camlı raflar üzeri şık resimlerle tasarlanmıştır.

Cam Tv Sehpası Nerelerde Kullanılır?

Cam TV sehpası modelleri şık ve çeşitli tasarımları ile farklılık göstermekte ve bu sayede her zevke hitap etmektedir. Cam TV sehpasının kullanım alanı daha çok televizyonun hangi odada olduğuyla ilgilidir. Televizyon salonda ise salon takımına uyumlu TV sehpaları alınabilir. TV sehpasının çekmeceli ve raflı bölmelerine de kitaplar veya dergiler konulabilir. Ayrıca bu sehpaları biblolarla da canlandırabilirsiniz.

Evlerinizin her odası için uyumlu ve şık tasarımlı cam TV sehpaları bulabileceğiniz gibi ofisleriniz ve iş yerleriniz için de harika tasarımlarıyla zariflik katacak modeller bulabilirsiniz. Ofislerde özellikle raflı ve çekmeceli modeller daha kullanışlı olacaktır. Raflı bölmelere, gelen misafirlerin okuyacağı tarzda farklı dergiler ve gazeteler koyabilirsiniz.

Cam TV Sehpası Temizliği

Evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde çoğunlukla görmeye alışkın olduğumuz cam TV sehpaları ve üniteleri sık sık temizlememiz gereken yerlerden birisidir. Özellikle bu ürünler daha çok toz alan bir evde kullanılıyorsa, ünitelerin sık sık tozlandığını göreceksiniz. Bu nedenle belirli aralıklarla üniteleri kontrol etmeli ve üzerinde oluşan tozları temizlemelisiniz.

Özellikle siyah cam TV sehpasında daha belirgin olarak gözümüze çarpan tozları silerken nemli bir bez yeterli olacaktır. Fakat bu durumda kullanacağınız bezin ürüne zarar vermeyen bir dokuda olmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ürün üzerinde çizilmeler veya hasarlı bölgeler oluşabilir. Eğer zorlu lekelerle karşı karşıyaysanız ürüne zarar vermeyecek bir deterjan ve bezle temizleyebilir ardında da kurulayabilirsiniz.

Cam TV Sehpası Fiyatları

Her evin dekoruna ayrı bir ambiyans kazandıracak olan Tekzen TV sehpası fiyatı ile de müşteri memnuniyetini ön olanda tutmaktadır. Ürünleri tekzen.com.tr’de “mobilya” ana kategorisi altında bulunan “TV sehpaları ve üniteleri” isimli alt kategori de bulabilirsiniz. Aradığınız ürünü kategori, marka ve fiyat seçeneklerini kolaylıkla filtreleyerek seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT