Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Oto aksesuarları bölümünden ulaşılan araç içi aksesuarlar kategorisinin bir alt bölümü olan çakmak çoklayıcı şarj aletleri, kullanıcılara otomobillerinde teknolojik aletlerini konforlu bir biçimde kullanma imkanı sağlıyor. Tek bir çıkıştan birden fazla şekilde yararlanabilmeyi sağlayan cihazlar, tak çalıştır prensibi ile çalışıyor. Otomobillerdeki voltaj gücüne de uyumlu olan çeşitleri ile USB ve şarj girişi olarak kullanılabiiliyorlar.


Farklı markalara ait çakmak çoklayıcı soket ve cihazlar telefon, tablet, MP3 çalar ve benzeri cihazların yanı sıra su ısıtıcısı gibi cihazların da çalışmasını ve şarj olmasını sağlıyor. Otomobillerde büyük kolaylık sağlayan aletler dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Çoklu modelleri olduğu gibi tekli modelleri de olan oto çakmak çoklayıcı cihazları birden fazla amaca hizmet ediyor. Sadece telefon şarj etmek için kullanılabilen tekli modeller olduğu gibi diğer modeller de bulunuyor.


Aynı anda birden fazla cihazı otomobilin aküsüne bağlayan kaliteli çakmak çoklayıcı ve soketler cihazların arızalanmasına neden olmadan kısa sürede şarj ediyor. Sürekli kullanımda ısınmayan ve otomobilin sigortalarına olumsuz etki yaratmayan araç içi şarj aletleri voltajı da kontrol ediyor. Samsung, iPhone, Nokia ve diğer Android cihazlar ile rahatlıkla kullanılabilen otomobil aksesuarları, kullanıcıların temazsızlık ve sigorta atması gibi sorunlar ile uğraştırmıyor.


Şarj aletlerinin yanı sıra USB girişi olarak kullanılan modelleri de bulunan ürünler, müziği en elverişli biçimde araç sistemine entegre ediyor. USB girişi ve şarj aleti olarak tek cihaz üzerinde birden fazla seçenek sunan modeller de kullanıcılara konfor sunuyor. Soket girişleri ve aksesuarları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Tekzen'i ziyaret edip alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT