Toplam 316 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çakılar


Cold Steel Ak-47 Cakı
Cold Steel Ak-47 Cakı
Temin Edilemiyor
Ka-Bar 3076 Çakı
Ka-Bar 3076 Çakı
Temin Edilemiyor
Ka-Bar 3051 Çakı
Ka-Bar 3051 Çakı
Temin Edilemiyor
Ka-Bar 3055 Çakı
Ka-Bar 3055 Çakı
Temin Edilemiyor
Ka-Bar 4071 Çakı
Ka-Bar 4071 Çakı
Temin Edilemiyor

Çakılar Kategorisinin Çok Satanları

Kamp yaparken veya avcılık, balıkçılık gibi doğa sporlarında kullanılan temel kamp malzemeleri arasında çakılar da yer alır. Ebatları ve özellikleri ile birbirinden ayrılan ürünleri Opinel, Cold Steel, Marttiini, Ka-bar, Kershaw, Coast, Spyderco gibi markalardan temin edebilir, çakı fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Çok amaçlı çakı modelleri arasında testere, makas, cımbız gibi farklı fonksiyonları olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikle avcılık ve balıkçılık gibi sporlar sırasında başarılı bir kullanım sunan çok amaçlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Çakı çeşitleri arasında kabza kısmı meşe, kayın, ceviz gibi farklı ahşap türlerinden üretilen ürünleri ve plastik ya da metal kabzalara sahip ürünleri bulabilirsiniz.

Özellikle hafif tasarımlı çakı arayanlar için ahşap kabzalı modeller iyi bir tercih olacaktır. Kabza kısımları ile birlikte uzunlukları da değişen modeller arasında uzun ürünler avcılık için kullanılırken kamp için orta boy çakı çeşitleri daha işlevsel bir kullanım sunar. Küçük boy ürünler ise özel tasarımları ile cepte kolay taşınır ve kısa doğa yürüyüşlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Katlanabilme özelliğine sahip ürünler arasında ise metal ürünler dikkat çekiyor. Ahşap kabzalı modellere oranla daha ağır olan ürünleri birçok farklı modelde ve boyda bulabilirsiniz.

 

Güvenle taşımanıza imkan veren farklı modellere uygun kılıflara da kategoriden ulaşabilir, özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Anahtarlıklı, kılıfı ile birlikte satılan ya da ışıklı tasarımı ile öne çıkan farklı özelliklere sahip çakı çeşitlerinin de yer aldığı kategoride size uygun ürünü Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT