Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Buharlı Temizlik Makinesi Modelleri

Gözle görülmeyecek kadar küçük kirlere karşı etkin bir temizlik sağlayan buharlı süpürge modelleri pratik kullanımları ile işlerinizi kolaylaştırıyor. Black&Decker, Arçelik, Alf, Emka, King ve Fakir buharlı temizleyici modellerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Buharlı Temizlik Makinesi Nasıl Çalışır?

Buharlı temizlik makinesi, haznesine doldurulan suyun kaynaması neticesinde buhar üretmeye başlar. Cihazın fişini prize taktıktan sonra su ısınmaya başlar ve kırmızı gösterge ışığı yanar. Buharlı yer temizleyici cihazını çalıştırmak için yeşil ışığın yanmasını bekleyin ve yeşil ışık yandıktan temizliğin yapılacağı yüzeye uygulamaya başlayın.

Buharlı yer temizleyici ilk kez kullanıldığı zaman içinden az bir miktarda sulu buhar çıkması normaldir. Kullandığınız alanda daha uzak noktalara erişebilmek için uzatma borularını takabilirsiniz. Buhar ayarını yapmak için buhar ayar düğmesini kullanabilirsiniz.

Buharlı Temizlik Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kimyasal temizleyici ürünlere gerek kalmadan derinlemesine bir temizlik yapmanızı sağlayan Tekzen buharlı temizleyici cihazları ile yerleri, halıları, perdeleri, camları ve fayansları kolayca temizleyebilirsiniz. Bu alanların dışında aspiratör gibi yağlı yüzeylerde de kullanılabilen buharlı temizleyiciler, mükemmel bir temizlik elde etmenize yardımcı oluyor.

Zorlu kirlerin üstesinden kolayca gelmenizi sağlayan buharlı temizlik makineleri, otomobil ve bisikletlerin koltuk motor ve jant gibi noktaların temizliğinde de kullanılabiliyor. Geniş kullanım alanı sunan ve yalnızca su buharı ile çalışan cihazlar sağlıklı kullanımları ile tercih ediliyor.

Buharlı Temizlik Makinesi İle Temizlik Nasıl Yapılır?

Ahşap, metal, seramik gibi yüzeylerde kullanabileceğiniz buharlı temizlik makinesi ile yapılan temizlikte deterjan kullanmanız gerekmiyor. Temizlik bittikten sonra kurulama ya da durulama gerektirmeyen buharlı makineler pratik kullanımlarıyla sıklıkla tercih ediliyor.

Kullanacağınız alan için ideal olan buhar gücünü ayarladıktan sonra, cihazınızın tabancasını lekenin üzerine tutarak uygulamaya başlayabilirsiniz. Cihaz aksesuarları içinde yer alan mikrofiber bez ya da fırça gibi aparatları pratik bir biçimde kullanarak farklı yüzeyler üzerinde daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

En Kaliteli Buhar Süpürgeleri

Fonksiyonel ve sağlam yapıları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz buharlı süpürgeler, farklı model ve tasarımları ile Tekzen.com.tr'de! Geniş kullanım alanının yanı sıra hijyenli ortamlar oluşturmanızı sağlayan buhar makineleri modeller içinden dilediğinize hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT