Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Hijyene önem veren ve en dar alanlara bile kolaylıkla ulaşan buharlı temizlik makineleri, farklı modelleri ve özellikleriyle bu kategoride yer alıyor. Arçelik, King, Black&Dacker, Heissman, Hoover, Fakir ve Acura gibi seçkin markaların değişik modellerinin yer aldığı kategoride, farklı özellikteki gırgırlar, süpürgeler ve makinelere uygun farklı özellikteki paspaslar sunuluyor.

 

Tekzen kalitesi ile seçeceğiniz modeller, evinizde bulunan toz, kırıntı, kıl ve tüy gibi en küçük ve toplanması zor olan kalıntıları bile tek bir hareketle toplayabiliyor. Buharlı temizlik makinası faydaları sayesinde evleriniz daha kolay temizleniyor. Buharlı temizlik ürünleri ulaşılması en zor olan yerlere kolaylıkla ulaşıp evinizi sağlıklı ve hijyenik bir şekilde zahmetsizce temizliyor. Buharlı süpürgelerin üçgen, kare ve dikdörtgen şeklinde tasarlanmış süngerleri de köşe bucak demeden temizlik imkânı tanıyor ve kolaylıkla değiştirilebiliyor.

 

Ürünler, elektrikli buhar teknolojisi ile birlikte çocuk odaları başta olmak üzere, hijyen gerektiren yerlerde ve tekstil temizliğinde kullanılabilir. Modellerin kendine has aksesuarları da her duruma özel bir temizlik olanağı tanır.

 

Hiçbir kimyasal madde kullanmadan ortamda bulunan bakteri ve mikropların yüzde 99,9'unu yok eden modeller ile yüzeyleri zedelemeden ve çizmeden temizleyebilirsiniz. Özellikle de yatak, köşe, kenar gibi ince temizliklerde kullanılan modeller sayesinde bez ile temizlediğinizden daha hijyenik ortamlar yaratabilirsiniz.

 

Süpürgelerin farklı modellerindeki toz torbası ya da harici bir hazne gerektirmeyen yapısı ve değişebilen süngeri de ekonomik açıdan kazanç sağlar. Oldukça kullanışlı buharlı gırgırlar sayesinde de yere dökülen yemek kırıntıları, kıl ve tüyleri kolaylıkla toplayabilir ve tertemiz bir ortam yaratabilirsiniz.

 

Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile dikkat çeken Tekzen'de, buharlı temizlik makine fiyatları, bütçenize uygun farklı seçeneklerle sunuluyor. Elektrikli ev & mutfak aletleri kategorisinin altındaki buharlı temizlik makineleri kategorisinde, dilediğiniz ürünü inceleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT