Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Elektrikli ev aletlerinin olmazsa olmazı olan ürünlerinden biri de ütüdür. Delonghi, Tefal, Arzum ve Philips gibi pek çok marka tarafından üretilen buharlı kazanlı ütüleri bu kategorimizde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 


Bu ütüleri diğer modellerden ayıran en temel özellik güçleri ve buhar basınçlarıdır. Buhar basınçları yüksek olan ürün ile ütüleme yaparken tek seferde kırışıklıkları giderebilir ve işinizi hızlandırabilirsiniz. Ütü modelleri arasından tercih yaparken, buhar çıkış basıncının kaç bar olduğuna dikkat etmek gerekir. Bu oran ne kadar yüksek olursa çamaşırları ütülemek o kadar kolay olmaktadır. Su tankının büyüklüğü de yine ütü satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Su tankı ne kadar büyük olursa o kadar uzun süre kesintisiz ütüleme yapabilirsiniz. Su haznesi görünen ya da ibresi olan kazanlardan suyun oranını takip edebilir ve ütüleme işleminin yarım kalmasının önüne geçebilirsiniz.


Hem tankı hem de ütüyü kendiliğinden temizleyebilen ürün çeşitleri bulunmaktadır. Böylece siz de kazanlı ütüdeki kireci temizlemekle uğraşmak yerine vaktinizi daha anlamlı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sessiz çalışan bu tip ütüler ile günün istediğiniz saatinde, kimseyi rahatsız etmeden işinizi yapabilirsiniz. Ütü fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Diğer modelleri incelemek için kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. 


Kazanlı ütülerin faydaları arasında kırışıklıkları tek seferde giderme ve zamandan tasarruf etme gibi oldukça etkili özellikler bulunmaktadır. Tüm çamaşırları tek seferde ütüleme alışkanlığınız varsa, bu modeller işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Bu işlemi yaparken masa kullanmak, hem işinizi hızlandıracak hem de giysilerinizi mükemmel şekilde ütülemeye yardımcı olacaktır. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT