Toplam 45 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bornoz Setleri


Bornoz Setleri

Estetik ve kullanışlı banyo bornozu modelleri, yumuşak dokuları ile dikkat çekiyor. Banyo sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz her bir ürünün içerisinde bulunduğu setler özel kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Bornoz takımlarının yanı sıra peştameller de Ev Tekstili & Dekorasyonu ürün grubunda sizlerin beğenisine sunuluyor. Dilediğiniz ürünü Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Bornoz Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bornoz takımları seçerken önceliğiniz elbetteki kumaş türü olmalıdır. Özellikle pamuklu kumaşlara sahip olan bornozların emiş hızı da yüksektir. Böylece üründen alacağınız verim aynı oranda artacaktır. Pamuklu kumaşların dışında son dönemlerde bambu lifi ile tasarlanan modeller de talep görüyor. Hem fonksiyonel hem de yumuşak dokuda olması ihtiyaç sahiplerini tatmin ediyor. Siz de Taç ve Eponj Home gibi markaların ürünlerini kategoride bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza cevap veren bornoz setlerini ararken ürünlerin kullanım süresini de dikkate almalısınız. Bornoz modellerinin dayanıklılığını ise kumaş kalitesi belirler. Özellikle banyo tekstili alanında kendini ve kalitesini kanıtlayan markaların ürünlerini tercih ederseniz kullanım ömrü de uzun olur.

Bornoz Setleri ve Özellikleri

Bornoz setleri birbirinden zarif model ve desenlerle fark yaratıyor. Yüksek nem çekme fonksiyonu olan banyo bornozu, renkleri ile de dikkat çekiyor. Genellikle bej ve beyaz tonlarda görmeye alışkın olduğunuz bornozlar artık daha canlı renklerle beğeninize sunuluyor. Pembe, kırmızı ya da mavi gibi renklerle kullandığı bornozda farklılık olanların ihtiyaçları karşılanıyor. Son dönemlerde tasarlanan modellerde dantel detayları da dikkat çekiyor.

Genellikle belden kemerli bir forma sahip olan bornozlar kapüşonlu ve kapüşonsuz olarak ikiye ayrılıyor. Set halinde alabileceğiniz ürünlerin içerisinde ürünler uyum sağlayan havlu ve terlik de bulunuyor. Modellerin pek çoğunda cep detayı olduğunu görebilirsiniz. Fakat sadelikten hoşlananlar için cepsiz seçenekler de ürün grubu içerisinde bulunuyor.

3D Nakışlı Banyo Bornozları

Bornoz takımlarında sadelikten ziyade şık detayları görmek isteyenler daha çok 3D nakışlı ürünlere yöneliyor. Gözenekli bir dolguya sahip 3D nakışlı modeller göze hitap ettiği gibi kullanışlı yapısıyla da farkını ortaya koyuyor. Ürün kategorisinde yer alan havlu ve terlik modellerinde de 3D nakışın sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz.

3D nakış işlemesi ile tasarlanan modelleri farklı markaların bornoz setleri içerisinde görebilirsiniz. Set olarak alacağınız nakışlı modellerin içerisinden genellikle 6 parça çıkıyor. Bu durum tercih ettiğiniz markaya göre de değişebilir. İki bornoz, iki el ve yüz havlusu, iki banyo havlusu olurken bazen bu ürünlere iki de terlik dahil edilebiliyor. 3D modelleri satın alırken beden seçimini doğru yaptığınızdan emin olmalısınız.

Bornoz Setleri ve Fiyat Listesi

Bornozları takım halinde olabileceği gibi tek parça da alabilirsiniz. Hatta tek tek seçeceğiniz ürünlerden kendi setinizi dahi yapabilirsiniz. Fakat bornozları takım halinde almanız ekonomik açıdan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bornoz takımları motif ve kumaş dokusu bakımından çeşitli özelliklere sahip. Bu özelliklerse takımların fiyatlarını etkiliyor. Ürünler arasında bütçenize ve zevkinize uyan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT