Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Spor & Outdoor ürünleri kategorisinin altında yer alan bu bölümde, farklı markaların boks standı ve kum torbası ürün çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Altis ve Voit gibi yüksek kalite boks ekipmanlarını sporcular ile buluşturan markaların yer aldığı kategorideki ürünleri kullanarak vücudunuzu fit ve zinde tutabilirsiniz. Antrenman yapmak için oldukça elverişli olan ürünlerden egzersizlerinizde faydalanarak yapmakta olduğunuz spor branşında kendinizi geliştirebilirsiniz.


Kategoride sizlerin beğenisine sunulan boks malzemesi ürünleri ayarlanabilir özellikleri ile hem kadın hem de erkek sporcular tarafından kolaylıkla kullanılabiliyor. Adam şeklinde standlardan silindir şeklindeki standlara kadar pek çok farklı modelin yer aldığı kategorideki pratik kurulum özelliğine sahip ürünleri kurduktan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kum torbası ürünlerini askı aparatlarını kullanarak kolayca tavana asabilirsiniz. Çelik alaşımlı zincirlerden oluşan sağlam askı aparatları ürünlerin güvenle kullanılmasına olanak tanıyor.


Vuruş gücü ve hızına göre ileri-geri hareket etme özelliğine sahip kum torbası standı ürünlerinden dövüş sporları ile uğraşan amatör ve profesyoneller sporcular faydalanabiliyor. Ayak platformları PVC ve çelik malzeme kullanılarak üretilen standlar dayanıklı yapıları ile uzun yıllar boyu güvenle kullanılabiliyor. Ürünlerin ana gövdeleri ise poliüretan kaplama ve PU süngerli iç yapıdan oluşuyor ve kullanım esnasında sporcunun ellerinin zarar görmesini engelliyor. Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan boks malzemelerini zeminlerine kum veya su doldurarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.


Kategoride yer alan spor malzemesi ürünleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü rahatlıkla seçebilir, dilediğiniz ürüne Tekzen kalite ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Arzu ederseniz ürünlerin üzerlerine tıklayarak ürün detayı ve özellikleri bilgisine ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT