Toplam 67 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bisiklet Aksesuarları


Spor & Outdoor Ürünleri kategorisinin bisiklet alt başlığında; bisikletinizin güvenliğini sağlamak, ekipmanlarını tamamlamak ve estetik bir görünüm vermek için kullanacağınız çok sayıda ürüne aksesuarlar bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Hem çocuklar hem yetişkinler için birçok ihtiyacı karşılayacak çeşitlilikteki aksesuarlar, dayanıklılığı ve kaliteyi önemseyen Ümit, Modacar, Fenix, Mastercare gibi markaların güvencesiyle sunuluyor. 


Bisiklet aksesuarları bölümünde yer alan destek tekerleri ile çocuğunuzun ürünü kullanmayı doğru ve güvenli bir şekilde öğrenmesini sağlayabilir; dizlik, dirseklik ve bileklikten oluşan çocuk koruyucu set ile sürüşü daha güvenlikli hale getirebilirsiniz. Çeşitli çizgi film fotoğraflarıyla süslenen çocuk kaskları da bir yandan çocuğunuzu korurken bir yandan eğlenmesini sağlayacak. Trafikte veya açık yollarda yönünüzü belirlemenizi ve hareketinizi kontrollü bir şekilde yapmanızı sağlayan zil ve elektronik kornalar ile de hem çocuğunuz hem kendiniz için güvenliği arttırabilirsiniz. 


Kategoride bulunan anahtarlı kilit veya halat sayesinde bisikletinizin kaybolmasını ve çalınmasını engelleyebilirsiniz. Gece görüşünüzü daha iyi hale getirmek için kullanacağınız araç fenerlerinin yanı sıra eşyalarınızı taşımak için metal malzemeden yapılmış ön sepetleri aksesuar çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Ürünün lastiklerini şişirmek, havasını kontrol altında tutmak için faydalanacağınız el ve ayak pompaları ile paslanmalara karşı kullanabileceğiniz zincir yağlama spreyi sayesinde ürünün ömrünü de öneli ölçüde uzatabilirsiniz. Ayrıca hasar gördüğünde değiştirebileceğiniz ürün selesi, pedal, yan tekerlek gibi aksesuarları da bu kategoriden kolaylıkla edinebilirsiniz. 


İhtiyacınıza göre seçeceğiniz tüm ürünler için merak ettiklerinizi ürünün üzerine tıkladığınızda karşınıza gelecek detay ve özellik bilgileri üzerinden öğrenebilir, fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT