}
Toplam 103 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bıçaklar


Kamp Malzemeleri kategorisinde bulunan Bıçaklar bölümü içerisinde, doğa serüveninizde büyük önem taşıyan bıçak çeşitleri, bileme aparatları ve biley taşları bulunur. Tekzen farkıyla geniş ürün yelpazesini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.


Aitor, Benchmade, Cold Steel, Ka-Bar, Kershaw, Mac, Mac Coltellerie, Martiini, Meydankamp, Opinel, Smith’s, Spyderco, Square, Tekut gibi dünya markalarının en kaliteli ve güvenilir bıçaklar ve yardımcı aparatlarını bulabileceğiniz bu kategoriden satın alacağınız ürünlerle birlikte, doğal yaşam ve outdoor etkinliklerinizi çok daha kolay ve güvenli geçirebilirsiniz.


Kamp süresince yapılan kesme, doğrama, delme, sivriltme gibi tüm işleri bu kategoride bulunan ürünler ile kolayca ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer doğal hayatı seviyor ve aktivitelerinizi avcılıkla birlikte sürdürüyorsanız ihtiyacınız olan keskinlik ve sağlamlıktaki av bıçakları sayesinde av sporunuzu daha kolay ve güvenli bir hale getirebilirsiniz.


Kampınız boyunca sıkça kullandığınız model eğer körelmiş durumda ve işlevselliğini kaybetmişse bileyerek yeniden eski keskinliğini kazandırmanız gerekir. Kategoride bulunan biley taşı ve bileme aparatları sayesinde bu işlemi oldukça zahmetsiz ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Emniyet tedbirleriyle donatılmış bu aparatlar sayesinde istenmeyen kazaların önüne geçerek sağlığınızı koruyarak, yaralanmaları da önleyebilirsiniz.


Doğada en çok ihtiyaç duyacağınız eşya, tüm insanlığın uzun yıllar süren tarihi boyunca değişmemiş ve hep bıçak olmuştur. Medeniyetin de gelişimini gösteren özellikleriyle; paslanmaz, kırılmaz, emniyetli çelik bıçaklar yanınızdayken gerçekleştireceğiniz outdoor faaliyetlerinde doğanın tadına varırken aynı zamanda güvende olmanın huzurunu hissedersiniz. Tekzen güvencesiyle yapacağınız alışverişlerde kaliteli ve güvenli kamp etkinlikleriyle doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT