Toplam 407 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Berjer Modelleri


Berjer Modelleri Kategorisinin Çok Satanları

Berjer Modelleri

Salonlara ihtişam katan berjer koltuk takımı modelleri, Tekzen farkıyla sizlere ulaşıyor. Oturma odası kategorisi arıcılığıyla ulaşabileceğiniz berjerler arasında; modern, klasik, renkli, tek renk, büyük ve küçük berjer seçeneklerini ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Berjer Takımı Kullanım Alanları

Berjerler; salon ve oturma grubu takımlarının tamamlayıcısı olarak da, tekli olarak da kullanılırlar. Genellikle salon takımlarında karşımıza çıkan ikili berjer modelleri, sağladıkları konfor ve hoş görünümle çokça tercih edilirler. Kanepe ve koltuklara uygun olarak seçilen berjerler ile şık ve dikkat çekici bir dizayn oluşur.

Ev ve ofislerin tüm alanlarında kullanılabilen tekli berjerler ise sıklıkla balkon ya da okuma köşeleri için tercih edilir. Fiskos masalarıyla mükemmel bir uyum oluşturan tekli berjerler geniş bir kullanım seçeneği sunar.

Dekorasyona Uygun Berjer Seçimi Nasıl Yapılır?

Dekorasyona uygun berjer seçimi için dikkat edilmesi gereken ilk nokta, diğer mobilyaların özellikleridir. Berjer takımı ayaklarının diğer koltuk ve ürünlerin ayaklarıyla uyumlu olması ince ve önemli bir detaydır. Diğer mobilyalarınız alçak ayaklara sahip ise berjerlerinizin de aynı yüksekliğe sahip olması gerekir.

Tasarım olarak diğer mobilyalarla uyumlu olmak da önemli bir detaydır. Odanızda avangart mobilyalar tercih etmişseniz, berjerlerinizin de aynı ihtişama sahip olması tamamlanmış bir görüntü oluşturacaktır. Modern mobilyalar için de geometrik desenli ve pastel berjerler tercih edilebilir.

Berjer Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Berjer renk seçimleri tamamen sizin hayal gücünüze ve önceliklerinize bağlıdır. Dilerseniz diğer mobilyalarınız ile aynı tonlarda berjer koltuk modelleri seçerek bütüncül bir tarz oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de farklı tonlar ve desenler kullanarak vurguyu berjerler üzerinde toplayabilirsiniz.

Renk seçimi için size faydalı olabilecek bir kaç ipucu mevcuttur. Eğer odanızın aydınlık ve geniş durmasını istiyorsanız mümkün olduğunca açık tonlarda berjer, kanepe ve koltuklar seçmelisiniz. Açık renkler, ferahlık sağlar ve alanı daha büyük gösterir. Eğer odanız tek renkten oluşuyorsa ve minik dokunuşlarla renklendirmek istiyorsanız desenli berjerler ve kırlentler kullanabilirsiniz.

Berjer Temizliği Nasıl Yapılır?

Berjer koltuk temizliği, koltuk ve kanepeler için özel olarak üretilen temizleyici ürünlerle yapılabilir. Asidik özellikte olan ve çamaşır suyu katkısı bulunan ürünlerden uzak durmak gerekir. Çok kirli olmayan berjerlerinizi ılık su ve deterjanla silip durulayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT