Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Bebek Kamera ve Telsizleri


Anne, Bebek ve Oyuncak ana kategorisi altında bulabileceğiniz Bebek Güvenlik Ürünleri, bebeğinizin ev içerisinde güvenle ve hareket özgürlüğünü kısıtlamadan koşup oynayabileceği, uyuyabileceği ortamı sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler, ev içinde ve ev dışında çocuğun rahat hareket edebilmesini sağlayan çocuk emniyet kilidi, güvenlik kapısı uzatma parçası, merdiven ve balkon güvenlik filesi, yatak bariyeri, şeffaf köşe koruyucu, çekmece, pencere ve kapı kilidinden oluşmaktadır. Bebek Güvenlik Ürünleri kategorisi altında yer alan Bebek Telsizi ve Bebek Kamerası da sizlerin ev içerisinde veya ev dışında bebeğinizin her anını takip etmenizi sağlamaktadır.


Bebek telsizi tavsiye ürünleri arasında üst sıralarda bulabileceğiniz Brion, Loobex ve Weewell markaları dijital teknolojileri sayesinde 800 metre çekim kapasitesine kadar ulaşan yenilikçi modelleriyle bebeğinizin yanı başında olduğunuzu size hissettirir.


Dijital bebek telsizi , titreşimli veya hareket algı pedi bulunan ürünler sayesinde açık veya kapalı alanda mükemmel berraklıkta iletişim olanağı sunan, anne ünitesi ses ayarı, alarm sesi, güç tasarruflu bataryaları sayesinde bebeğinizin sesini kolaylıkla duyabilmenizi sağlayacaktır.


Bebek telsizi alırken nelere dikkat edilmeli diye düşünen anne ve babaların tercihi olan ürünler arasında buluna titreşimli veya hareket algı pedli, adaptörlü veya şarjlı / pilli seçeneklere sahip bebek takip cihazları, FHSS dijital teknolojili modellerinde ses kalitesini en üst seviyelere taşımaktadır. Gece ışığı ve ninni seçenekleriyle bebeğinizin uyurken kendini güvende hissedeceği ortamı sağlayabilirsiniz. Dijital bebek izleme cihazlarınız için kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renklerden birini tercih edebilirsiniz.


Kamera ve telsiz işlevlerini bir arada sunan Loobex LCD ekranlı dijital bebek telsizi ve kameralı bebek telsizi ürünleriyle bebeğinizin hareketlerini görüntülü ve sesli takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Weewell Uni Viewer Pro HD Bebek Görüntüleme Cihazı da gece görüşü, 9 ayrı kamera bağlayabilme özelliği ve HD kaliteli ekran görüntüsü ile bebeğinizin ilkelerini kaçırmadan her anını canlı yayınla izleyebilme olanağını size sunan en iyi bebek kamerası seçeneklerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT