Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Barfiks & Şınav Barları


Portatif olmalarıyla ve az yer kaplamalarıyla kaslanmak ve form tutmak için kullanılan barfiks ve dumbbell çeşitleri yanında, kapı barları da aynı amaçla kullanılan ve kategori içinde tercihinize sunulan ürünler arasında bulunuyor. Voit, Proform, Cosfer gibi kaliteli markaların da yeraldığı kategoride, egzesiz hedeflerinize ve izleyeceğiniz antrenman programına göre seçiminize yön verebilirsiniz. Barfiks barı klasik düz modeli yanında çok fonksiyonlu modeliyle de beğeninize sunuluyor.

 

Dumbbell ürün grubu altında teke elle kullanılan ve ikili set olarak satışa sunulan dambıllar yanında, iki elle kullanılan uzun bir bara sahip dumbılları ve flanşları bulabilirsiniz. Dumbıllarda kullanılan portatif ağırlıklara flanş adı veriliyor. Flanşlar sayesinde seviyenize ve yaptığınız egzersize göre zorluk derecesini belirleyebiliyorsunuz.

 

Kapı ve koridor barfiksi ile de genel kondisyonunuzu olumlu yönde etkileyen barfiks ve şınav egzersizi ve türevlerini uygulayabilirsiniz. Barfiks barı ve kapı barfiksi size salonlarda ve spor alanlarında yapılan barfiks egzersizini evinizde uygulama imkanı sunuyor. Barfiks barı ile yapılan hareketler yağ yakma mekanizmanızı ve güçlenmenizde de olumlu yönde etkiliyorlar. Barfiksa barı uzunluğunu tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Ortalama 2 kg olan barfiks barı ağırlık sorunu olmayan, kolayca taşıyabileceğiniz bir ürün olarak dikkat çekiyor.

 

Farklı push up ürün modelleriyle dilediğiniz mekan ve zamanda, şınav ve türevi egzersizleri yüksek bir verimle uygulayabilirsiniz. Bu ürünleri kullanarak yaptığınız egzersizlerle üst vücut bölümünüz başta olmak üzere bedenizin genel kondisyonuna katkı sağlayabilrisiniz.

 

Taşınabilir ve az yer kaplayan fitness & kondisyon ürünlerini bulacağınız kategoride egzersiz tercihleriniz ve beklentileriniz ışığında ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT