Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Banyo Küvet ve Ayağı


Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinin altındaki bebek banyo ürünleri seçeneğinin içinde bulabileceğiniz banyo küvet ve ayağı ürünleri ile minik yavrunuzla birlikte geçireceğiniz banyo zamanını keyifli,  sağlıklı ve güvenli hale getirirken, hem kendiniz, hem de onun için hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Banyo gereçleri gibi temel ürünlerin yanı sıra, kova, tas, duş filesi, havlu, lif gibi bebeğinizi yıkarken ihtiyaç duyacağınız pek çok aksesuarı da bulabileceğiniz bebek banyo ürünleri kategorisinde tüm ihtiyaçlarınızı kolayca ve güvenle karşılayabilirsiniz.


Sevi Bebe, Lüks Bebek, Sema Bebek, Hobby Life, Bebedue gibi pek çok markanın kaliteli banyo ürünlerine Tekzen güvencesi ile ulaşabilirsiniz.  Farklı ihtiyaçlara yönelik küvet çeşitleri içinden size, bebeğinize ve bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz.


Banyo küvetlerini farklı aksesuarlarla birlikte set olarak tercih edebileceğiniz gibi, tek parça olarak da  satın alabilirsiniz. Duş ayağı ile satılan ürün modelleri içinden size en uygununu seçebilir, bebeğinizi oturarak ya da ayakta güvenle yıkayabilirsiniz.  Dilerseniz kutulu ürünlerden birini tercih ederek, yeni doğum yapmış sevdiklerinize işlevsel ve şık bir hediye verebilirsiniz. Farklı renk alternatifleri içinden zevkinize en uygunu seçebilir, şeffaf modeller ile sade bir tercih yapabilirsiniz. Farklı küvet çeşitleri içinden şişme modelleri seçerek ve bunları dilediğinizde söndürerek yerden tasarruf edebilirsiniz.


Tezken güvencesi ile satılan tüm ürün çeşitleri ve aksesuarları minikler için tasarlanan ve onların güvenliği kadar sizin de rahatınızı düşünerek, hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. Dilediğiniz modelin üzerine tıklayarak ürün fiyatları ve diğer özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilir ve beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT