Toplam 167 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Banyo Halıları


Banyoda yere yalın ayak basmaya imkan veren banyo halıları, bireyleri hem üşümeye karşı hem de ıslak zeminde kaymaya karşı koruyor. Terliksiz gezmeyi sevenler için olduğu kadar, banyo yaptıktan sonra banyoda yalın ayak dolaşmayı tercih edenler için de güzel bir alternatif oluyor. Dekoratif ürünler olarak da tercih edilen banyo halı setleri, klozet örtüleriyle birlikte uyumun getirdiği şıklıkla banyolara ayrı bir zenginlik katıyor.

Ev tekstili kategorisinde sunulan banyo halıları modelleri; daire, oval, dikdörtgen gibi geometrik şekillerin yanı sıra spesifik bir nesne biçiminde de üretiliyor. Banyo halısı takımları çeşitleri; desenlerine, tasarımlarına, renklerine, taban türlerine ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösteriyor. Mikrofiber, pamuk, lastik, pelüş, akrilik gibi malzemelerden üretilen banyo paspasları kolay temizlenebilmeleri sebebiyle de tercih ediliyor. Yıkanabilir, silinebilir halılar ıslak zeminler için üretilmeleri nedeni ile banyolarda konfor sağlıyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ürünler ile temizliği çok daha pratik şekilde yapabilirsiniz.

Kaymaz tabana sahip banyo halıları, banyolarda ıslak zeminden kaynaklı görünmez kazalara karşı koruma sağlamaları sebebiyle rağbet görüyor. Farklı renklerdeki, sade, desenli ve baskılı banyo paspasları her zevke hitap etmeyi başarıyor. Değişik ebatlara sahip banyo halısı çeşitleri ile farklı büyüklükteki banyolara uygun ürünü bulmak da kolaylaşıyor. Banyo halıları fiyatları ürünlerin fiziksel ve malzemeye bağlı özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

Antibakteriyel özelliğe sahip banyo paspası modelleri ile bakteri oluşumuna müsait bir ortam sağlayan banyolarda sağlıklı bir zemin elde edebilir ve bunun keyfini yaşayabilirsiniz. Banyonuza ve zevkinize uygun banyo halısını hemen Tekzen ayrıcalığıyla satın alabilir, banyonuzda bu farkın tadını çıkartabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT