Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Banyo Boy Dolapları


Albino Safran 35 cm Boy Dolabı
Albino Safran 35 cm Boy Dolabı
Sadece Mağazada
589,00 TL
FYM Asma Banyo Boy Dolabı Safirmeşe
FYM Asma Banyo Boy Dolabı Safirmeşe
Sadece Mağazada
359,90 TL
Albino Karinna 40 cm Beyaz Boy Dolabı
Albino Karinna 40 cm Beyaz Boy Dolabı
Sadece Mağazada
899,00 TL

Tekzen banyo mobilyası kategorisinde yer alan boy dolapları ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Havluların, kişisel bakım ürünlerinin ve temizlik malzemelerinin saklanmasında rahatlıkla kullanılan bu ürünleri, küçük alanlara da monte edebilirsiniz. Duvara asılarak kullanılan modeller ile yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Dekorasyonunuza uygun renklerde seçebileceğiniz ürün modelleri, farklı seçenekler içeriyor. Asma boy dolapları banyolara hoş bir görünüm kazandırıyor. Çekmeceli, bölmeli ve raflı modeller alternatif renklerle sunuluyor. Dört veya beş bölmeden oluşan ürünler sayesinde görünmesini istemediğiniz eşyaları bir arada tutabilirsiniz. Modern, ince ve uzun tasarımlı modeller ile farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.


Dekorasyonda sıklıkla tercih edilen bu ürünler, insan doğasına zarar vermeyen materyallerden üretiliyor ve ıslak zeminlere uyumlu nitelik taşıyor. Tek kapaklı ya da çift kapaklı modelleri bulunuyor. Kulplu ya da kulpsuz dizayn edilen kapakların arkasındaki geniş raflarda ve çekmecelerde birçok eşyayı saklama imkânı bulabilirsiniz. Bu tarz ürünlerin, alt ve üst dolabın birleşimi şeklinde tasarlanan modelleri de bulunuyor. Bu ürünler kirli çamaşır kutusunu içinde barındırma özelliği ile dikkat çekiyor. Dolabın içine yerleştirilen çamaşır sepeti sayesinde banyonuzu daha düzenli hale getirebilirsiniz.


Banyo boy dolapları markaların üretim özelliklerine göre farklar gösteriyor. Dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Geniş raflı olanları, uzun bölmeli olanları, çekmeceli modelleri ya da iki özelliği bir arada barındıran modelleri tercih edebilirsiniz. Son derece pratik kullanımı olan ürünlerin yavaş kapanan kapak ve çekmeceli olanları da bulunuyor. Suya dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilen modelleri rahatlıkla satın alabilir, banyonuza arzu ettiğiniz şıklığı ve düzeni kazandırabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT