Toplam 58 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Banyo Boy Dolapları


Banyo Boy Dolap Modelleri

Mükemmel banyolar için farklı model ve ölçülerdeki banyo dolap modellerimizi inceleyin. 2 kapılı, 4 kapılı tek ve çift çekmeceli asma modelli çok amaçlı dolaplar tekzen.com.tr'de. Güvenilir alışverişin adresi tekzen'den sınırlı sayıdaki banyo dolabı ürünlerimizi tükenmeden ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Banyonuza Uygun Banyo Boy Dolabı Seçimi Nasıl Olmalı?

Tıpkı bir oturma odası veya yatak odası mobilyası gibi banyo mobilyası da artık evler için önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Banyonuz için en uygun model iki kapılı banyo dolabı veya asma bir banyo dolabı mı olacak? Bunu anlamanın en iyi yolu banyonuzun doğru bir biçimde ölçümünü yapmaktan geçiyor.

Banyonuza uzun dolap almayı düşünüyorsanız bu tür dolapların taban genişliğinin dar olacağını unutmamalısınız. Uzun dolaplara havlu, bornoz veya kozmetik malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Yer yüzeyine konumlandırılan dolaplara ise daha geniş hacimli ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Örneğin, deterjanlar, temizlik malzemeleri ve tuvalet kağıtları gibi ürünler yer dolaplarına konulmak için ideal ürünlerdir.

Banyo Boy Dolabı Ölçüleri

Kategoride yer alan banyo dolap modelleri, banyonuzun büyüklüğüne göre farklı ölçülerde olacak şekilde tasarlanmıştır. Dilerseniz çift kapılı veya dört kapılı olacak şekilde modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem banyonuzun tasarımına uygun bir görünüm oluştururken, hem de alandan kazanarak ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.

Adore, Albino, Alpino, Dekorister, Fym, Pegai veTekzen gibi markaların dolap modellerini bulabileceğiniz kategoride, banyo ölçülerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Farklı kapakların yanı sıra, çekmeceli modeller de bulabileceğiniz dolaplar, fonksiyonel kullanıma imkan sağlıyor.

Banyo Boy Dolabı nasıl Monte Edilir?

Herkes usta bir marangoz olmayabilir. Tekzen internet sitemizden iki kapılı banyo dolabı satın aldınız. Nasıl monte edeceğim diye dert etmeyin. Bırakın hünerli ustalarımızın elleriyle dolabınızın montajını en güzel şekliyle biz yapalım.

Sanal mağazamızdan veya satış mağazamızdan satın almış olduğunuz banyo boy dolaplarınızın kurulumunu en uygun koşullarda montaj ekibimiz evinizde gerçekleştiriyor. Uzman ekibimiz geldiğinde dolabınızın konumlanacağı yerin önceden hazır olması bizim için yeterlidir. Yerinizin hazır olmadığı durumlarda kurulum yapılmış sayılacağını hatırlatmak isteriz.

Nil Eko 4 Kapılı Banyo Dolabı

Nil Eko dört kapılı banyo dolabı 180 cm boy, 60 cm en ve 35 cm derinliği ile kire, neme ve çizilmeye dayanıklı high gloss pvc kaplamalı mdf kapak ve mdf lam gövdesiyle uzun yıllar kullanabileceğiniz adı gibi dört dörtlük bir dolaptır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT