Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Banyo Aynaları


Bayrak Modeli Tek Ayna
Bayrak Modeli Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Cami Modeli Tek Ayna
Cami Modeli Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Kubbe Modeli Tek Ayna
Kubbe Modeli Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Bayrak Model Tek Ayna
Bayrak Model Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Cami Model Tek Ayna
Cami Model Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Kare Model Tek Ayna
Kare Model Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Kubbe Model Tek Ayna
Kubbe Model Tek Ayna
Temin Edilemiyor
Tema Vega 55X75 cm Ayna
Tema Vega 55X75 cm Ayna
Temin Edilemiyor

Banyo Aynaları

Gün başladığında hazırlanmak için aynanın karşısına geçenler için banyo aynaları büyük önem taşır. Banyo aynaları kullanışlı özellikleri gibi dekoratif yanları ile de banyo dizaynına katkı sağlar. Banyo lavabo seti içerisinde dikkat çeken parçalardan biri olan banyo aynaları farklı zevklere hitap edecek biçimde tasarlanıyor. Tekzen banyo lavabo kategorisinden beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz.

Banyo Aynası Nasıl Seçilmeli?

Tekzen banyo seti seçilirken ihtiyacınızı karşılayacak olan aynanın özelliklerini belirlemeniz gerekir. Sabah hazırlanmak için ideal bir model arıyorsanız büyüteç özelliği olan modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece ayna karşısında her detayı görme şansına sahip olursunuz. Dilerseniz mekanizmalı modelleri seçerek ürünlerin hareketli yapısından yararlanabilirsiniz. Bu seçenekler banyo makyaj aynası olarak karşınıza çıkıyor. Kusursuz bir görüntü sağladığı için büyüteçli modeller son dönemlerin favori ürünleri arasında yer alıyor.

Aynanın işlevselliği kadar büyüklüğü de verim almanız açısından göz ardı edilmemesi gereken konular içerisinde bulunuyor. Büyük bir banyo ve banyo lavabosuna sahipseniz küçük modeller dekorasyonun kalitesini aşağı çekebilir. Seçim yapmadan önce banyo ölçülerini belirleyebilirsiniz.

Banyo Aynası Nasıl Takılır?

Tekzen banyo aynası modelleri şık motiflere sahip olduğu gibi montaj açısından da sizi zorlamıyor. Kutu içerisinde aynayı monte edebilmeniz için gerekli materyaller çıkıyor. Gelen yardımcı ürünleri kullanarak montaj işini kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz. Fakat ekstra olarak küçük bir el matkabınızın da olması gerekiyor. Çünkü aynayı sabitlemek için duvara dübel takmanız gerekir. Dübelleri ise matkap yardımıyla duvara sabitlemelisiniz.

Öncelikle aynayı banyonun neresine yerleştireceğinize karar verin. Matkapla delme işlemi yapmadan önce bir kalem yardımıyla dübeli yerleştireceğiniz noktaları işaretleyebilirsiniz. Böylece daha nizami bir duruş yakalayabilirsiniz. Asma aparatlarını da dübellere yerleştirdikten sonra aparata aynayı dikkatlice yerleştirmeniz yeterli olur. Delme işlemi yapacağınız matkap ucunun ise genellikle 6 mm olması tavsiye edilir.

Banyo Aynası Nasıl Sökülür?

Banyo aksesuarlarından olan ayna modellerinin bir kısmı monte edilerek kullanılırken bir kısmı ise yapıştırma özelliğine sahip. Yapıştırma özelliğine sahip olan aynalar silikon ya da çift taraflı bantla sabitlenir. Bu gibi durumlarda hırdavatçıdan telin edeceğiniz bir tel işinizi görecektir. Ayna ebatından büyük olan teli aynanın arkasına yerleştirip aşağı doğru çektiğinizde sökme tamamlanır.

Askı aparatı ile monte edilen ayna modellerinde ise işlem daha farklı gerçekleşiyor. Bu durumda öncelikle aynayı askı aparatından çıkarmak gerekir. Çıkardıktan sonra duvarda kalan ayna aparatının vidalarını gevşetmeniz yeterli oluyor. Vidaları çıkardıktan sonra ayna aparatını da çekerek duvardan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz duvarı yeniden uygun bir ayna asarak değerlendirebilirsiniz. Her iki durumda da sökme işlemini rahat bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Banyo Aynası Nasıl Temizlenir?

Banyo aksesuarları ve banyo aynaları belli aralıklar ile temizlenmeli. Özellikle metal kısımları olan aynaların bu kısımları parlatılarak daha şık bir görüntü elde edilebilir. Temizleme işlemi için sadece banyo temizleme işleminde kullandığınız ürünleri tercih edebilirsiniz. Deterjan kalıntısından iyice arındığından da emin olmanızda fayda var. Aksi halde aynanızda bulanık bir görüntü oluşabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT