Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Bandana & Buff


Sturm Balaklava Haki
Sturm Balaklava Haki
Temin Edilemiyor
Sturm Kahve Boyunluk
Sturm Kahve Boyunluk
Temin Edilemiyor
Sturm Beyaz Boyunluk
Sturm Beyaz Boyunluk
Temin Edilemiyor
Sturm Balaklava Siyah SIYAH
Sturm Balaklava Siyah
Temin Edilemiyor

Outdoor giyim & ayakkabı kategorisinin altında yer alan bandana& buff bölümünde polar, yün ve örgü berelerden tek veya çift yönlü olarak kullanılabilen birçok buff modeline kadar çeşitli ürünlere ulaşabilirsiniz. Buff, Sturm ve Trekmates markalı farklı tasarım ve tarzda bandana ve buff modellerini inceleyebilir, zevkinize ve tarzınıza uygun ürünleri rahatça bulabilirsiniz.


Buff modelleri dikişsiz ve tüp şeklinde üretildiği için tek bir ürün ile bere, alın bandı, maske, fular, göz bandı, bileklik, saç bandı, bandana ve eşarp gibi farklı amaçlar doğrultusunda çok yönlü kullanım avantajına sahip olursunuz.  Farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz bu ürünler arasında her zevke ve her tarza uygun modelleri görebilirsiniz. Ürünler, anti mikrobik özelliğe sahip olduğu için bakteri barındırmaz ve temizliği de oldukça kolaydır. Bundan dolayı yıkama, kurutma ve kötü koku endişesi yaşamazsınız. Ayrıca mikrofiber kumaştan üretildiği, nefes alabilme ve nemi kontrol edebilme özelliğine sahip olduğu için her mevsim rahatça kullanabilirsiniz. İster motosiklet kullanırken, ister yürüyüş ya da tırmanış esnasında birçok aktivitede ürünlerden faydalanabilirsiniz.


Her ürün üzerindeki baskılar özel olarak elle yapıldığından birbirinden eşsiz ürünlere sahip olursunuz. Canlı renkler ve farklı stillerin kullanıldığı mikrofiber, polar, yün ya da örgü bere modellerini hem boyunluk, hem de bere olarak da kullanabilirsiniz. Rüzgârdan veya tozdan, sert hava koşullarında ise soğuktan olmak üzere farklı amaçlarda kullanıma uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile çok yönlü kullanılabilen ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri kolayca seçebilirsiniz. Her ürünü ayrı ayrı inceleyebilir, karşılaştırabilir ve seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT