Toplam 81 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Baharatlıklar


Mutfaktaki en kullanışlı yardımcılarınızdan olan birbirinden farklı baharatlıklara züccaciye reyonundan ulaşabilirsiniz. Dörtlü, sekizli, onlu ya da on beşli setler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Hem kişisel zevklerinize, hem de mutfak dekorasyonunuza uyum sağlayacak baharat takımı modelleri ile mutfağınızın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Sade, renkli, desenli, klasik ya da modern baharatlık setleri ile kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Kullanım alanınıza uyum sağlayan farklı boyutlardaki modellerle daha düzenli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Malzemelerinizin daha uzun ömürlü ve taze kalmalarını sağlayan setler sayesinde, ürünlerinizin nem ve buhardan etkilenmelerinin önüne geçebilirsiniz. 


Birden çok ürünü hijyenik bir şekilde saklamanıza olanak tanıyan porselen baharatlıklar gibi modellerin yanı sıra, mermer, ahşap, krom gibi farklı malzemelerden üretilmiş çeşitler tercih edebilirsiniz. Metal ya da ahşap yapımı standlarla desteklenen ve daha az yer kaplayan döner standlı setler arasından seçim yapabilirsiniz. İsim yazılı takımlar ile aradığınız malzemeyi zorlanmadan bulabilirsiniz. Kaliteli, uzun ömürlü ve ürünü daha taze kullanmanızı sağlayan karabiber ve tuz değirmeni gibi modellere de bu reyondan ulaşabilirsiniz. Tekli ya da ikili setler halinde sunulan değirmenlerin farklı boyutlarını tercih edebilirsiniz.


Natürel ahşap, akrilik ve krom gibi malzemelerden üretilmiş dayanıklı karabiber-tuz değirmenleriyle, fonksiyonelliğin yanı sıra mutfağınızı şık detaylarla buluşturabilirsiniz. Geleneksel takımların yanı sıra, son trendlere uygun ve kullanışlı modellere göz atabilirsiniz. Peugeot, Schafer, Keramika, Kütahya Porselen, Vitale, WMF, Konstar, Emsa gibi birçok marka arasından bütçeniz doğrultusunda ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Geniş bir aralıkta yer alarak farklı bütçelere hitap eden baharatlıklar ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT