Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Aspiratör Modelleri

Aspitarör çeşitleri, mutfaktaki yemek kokusunu çekerek ortamın her daim ferah kalmasına yardımcı oluyor. Tekzen ürün grubu içerisinde bulunan filtreli aspiratör modelleri arasından ihtiyacınız olan seçeneği kolaylıkla inceleyerek farklı modeller ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Aspiratör Çeşitleri ve Teknik Detaylar

Aspiratör çeşitleri, solo ve ankastre olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılmakla birlikte bu çeşitler de kendi arasında farklı özelliklere sahip seçenekler ile dikkat çekiyor. Teknik özellikleri değişiklik gösterirken, ürünlerde bulunan aspiratör filtresi tek ya da çift olarak kullanılıyor. Motor özellikleri bakımından da ihtiyaçları karşılayacak alternatifler bulunuyor.

"Davlumbaz & Aspiratörler" ürün grubunu inceleyerek gündelik tercihlerinizi karşılayacak seçenekleri bir arada görme imkanı elde edebiliyorsunuz. Leke ve iz bakımından hassasiyeti bulunanlar arasındaysanız inox modeller sizin için uygun bir alternatif olabilir.

Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır?

Kullandığınız aspiratörün motor gücü ne denli yüksekse kokuyu emiş gücü de o denli fazla oluyor. Fakat cihazın zaman zaman temizliğinin yapılmasında yarar bulunuyor. Özellikle dış temizliği için her kullanımdan sonra nemli bir bez yardımı ile temizlemek gerekiyor. Mutfak aspiratör modelleri birkaç günde bir ise deterjanlı bez ile silinebilir.

Cihazın yıpranmaması bakımından içerisinde ağır kimyasallar barındırmayan temizlik ürünlerinin tercih edilmesi uygun oluyor. Dilerseniz bitkisel temizleyiciler kullanabileceğiniz gibi dilerseniz de aspiratörlerin temizliği için özel olarak formülize edilen temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz.

Aspiratör Filtresi Nasıl Değiştirilir?

Aspitaröt çeşitlerinde temizlik kadar filtre değişimi de önem kazanıyor. Belli aralıklar ile filtre temizliğinin yapılması her ne kadar verimli kullanımın zeminini oluştursa da filtresinin belli aralıklar ile tamamen değişmesi gerekebiliyor.

Aspiratör çeşitlerinde filtre değişimi için öncelikle ızgara kısmında bulunan tırnakların açılması gerekiyor. Üst kapak çıkarıldıktan sonra filtreyi yerinden çıkararak yeni filtreyi diğerinin yerine yerleştirmeniz gerekiyor. Filtre değişimi tercih edilen modele göre farklılık gösterebiliyor. Bazı ürünler için uzman kişilerden yardım almanızda yarar bulunuyor.

Aspiratör Borusu Nasıl Takılır?

Davlumbaz ve aspiratör çeşitlerinde boruyu takmak için öncelikle cihazın baca çıkışı ile uyumlu bir boru temin etmeniz gerekiyor. Bunun için baca çıkışının çapını bilmelisiniz. Borunun bir ucunun cihazın baca çıkışına diğer ucunu ise duvar bacasına yerleştirmelisiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT