}
Toplam 85 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Arma & Sticker Çeşitleri


Dreambaby Bebek İkazı -F211
Dreambaby Bebek İkazı -F211
Sadece Mağazada
10,99 TL
ModaCar 4WD Arma 423620
ModaCar 4WD Arma 423620
Temin Edilemiyor
Modacar 4X4 Arma 423616
Modacar 4X4 Arma 423616
Temin Edilemiyor

Arma sticker çeşitleri kategorisinde ihtiyacınıza, zevkinize ve tarzınıza uygun aksesuarları bulmanız şimdi çok kolay. Metal, plastik, bez, kuşe, pvc, parlak, mat ya da kabartmalı seçenekleriyle istediğiniz desen ve şekilde sticker çeşitleri sizleri bekliyor. PVC ürün çeştitleri yapıları gereği yağmur ve dış hava koşullarından etkilenmezler. Alüminyum ürün çeşitleri paslanmaz metalden yapılmaktadırlar. Plastik ürün çeşitleri nikelaj kaplama sayesinde sert koşullara dayanıklıdırlar. Kuşe ürün çeşitleri özel kağıttan yapılmaktadırlar ve yıkanmadan etkilenmezler. Bez ürün çeşitleri kaliteli malzeme ile üretilmektedirler ve parlak renkleri güneşten solmaz.


Kategorideki tüm ürünler kuvvetli yapışkana sahiplerdir ve söküldüklerinde geride iz bırakmazlar. Yapışkanın verimli ve sağlam olması için, ürünün kuru ve temiz yüzeye yapıştırılmış olması büyük önem arz eder. Ürünün yapışması için çift taraflı bantın arka yüzündeki koruyucu zarını çıkarmanız ve belirlediğiniz bölgeye yapıştırarak 1 dakika süresince elinizle sıkıca bastırmanız yeterlidir.


Araç dışı aksesuarlar kategorisinin en çok satan ürünlerinden biri olan ürünler, dış kullanıma olduğu gibi iç kullanıma da uygundur. Bagaj kapağı, kaput, dikiz ve yan ayna kenarları, ön aksam, plaka ve cam gibi birçok yerde aksesuar, muadil marka arması ve uyarı levhası amaçlı kullanabilirsiniz. Lütfen ürününüzün yaşam süresini uzatmak için kullanım kılavuzunu dikkatlice okumayı ihmal etmeyin.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile bütçenize ve zevklerinize en uygun ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Arzu ederseniz ürünleriniz üzerine tıklayarak detaylı ürün bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Onlarca sticker ve arma çeşitleri arasından tarzınıza uygun olanına sahip olmak için bir tıkla seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT