}
Toplam 43 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Araç İçi Askılık & Organizer


Günümüz teknolojisi ile üretilen arabalarda, rahatlık ve konforun önem derecesi her geçen gün artıyor. Artan trafik ve trafikte kaybedilen zamanlar göz önüne alındığında bu arayışın ne denli önemli olduğu olduğu ortaya çıkıyor. Trafikte harcanan zamanlarda pek çok ihtiyacın ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu gibi durumlar için  olan araç içi organizer çeşitleri kurtarıcı nitelikte oluyor.


Koltuk arkasına monte edilebilen kumaş türevi düzenleyiciler olduğu gibi tepsi şeklinde olanlar da oldukça kullanışlı olabiliyor. Bu bölümlere gazete, dergi, tablet bilgisayarlar yerleştirildiği gibi yiyecek ve içeceklerde korunaklı bir halde saklanabiliyor. Bu araç içi askılık organizer modelleri araçlar hareket halindeyken etrafa savrulan eşyaların, dökülen yiyecek ve içeceklerin önlenmesi bakımından son derece kullanışlı olmasıyla biliniyor.


Ayrıca, koltuk ve konsol arasında bulunan boşluğun bir depolama alanı olarak kullanılmasını sağlayan ürünler, bebekler ve çocuklar için portatif stantlar, araç içi çok amaçlı çöp kovaları, koltuk arkası kirlenme önleyici koruyucular, katlanabilir oto elbise askıları hatta laptop sehpaları gibi pek çok ürün yine aynı amaçla kullanımınıza sunuluyor. Bel desteği olarak kullanılan ortopedik yastıklar, bagaj ceplikleri ve katlandığında çanta olan elbise askıları da yine sizlere pratik çözümler sunmayı başarıyor.


Araçlarınızda da evlerinizin konforunu yakalamanıza yardımcı olmak için üretilen Autokit, B'home, Fly, Modacar, Pratik, Tekzen ve Transformation gibi markaların çeşitli ürünlerini Tekzen mağazalarında Oto Aksesuarları altında bulunan Araç İçi Askılık & Organizer kategorisi altında bulabilirsiniz. Her zevke ve ihtiyaca yönelik ürünlerin arasından size en uygun olanını seçebilir ve satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT