Toplam 21 üründen, 1-21 arası gösteriliyor.

Anten


Araç dışı aksesuarlar kategorisi altında yer alan bu alanda bütçenize en cazip, kaliteli ve zengin çeşitte otomobil anteni modellerini bulabilirsiniz. Bu kategori içerisinde Modacar, Schwer, Autokit, CRD, CarSpeed gibi birbirinden nitelikli markaların ürünlerini bulabilir, bütçenize ve otomobilinize göre model çeşitlerini kolaylıkla seçebilirsiniz.


Araç antenleri iklim koşulları veya deformasyonlardan dolayı özelliklerini yitirmektedirler. Yenilemek istediğiniz zaman en doğru model çeşitlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Otomobilinize uyumlu ürün çeşidini belirlemeniz, modeller arasında seçim yapabilmeniz için yeterli olacaktır. Ürün çeşitlerinden araç üzerine gömme ve vidalı modelleri, shark olarak adlandırılan tavan üzeri çeşitleri araç sürücüleri tarafından en çok tercih edilen ve fabrikasyon olarak otomobillerde bulunan modellerdir. Bu ürünlerden ihtiyacınıza yönelik olanı seçebilir, kolaylıkla ürünü montajlayabilirsiniz.


Farklı model arayanlar için yağmur oluğuna takılan tepe modelleri, araç çamurluğuna takılan ve yayla açılır kapanır ürün çeşitleri de değişik modeller arayan araç sürücülerinin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.


Yeni nesil karbon fiber oto tavan çubuklarını da Tekzen'de bulabilir ve satın alabilirsiniz. Araç anteni çeşitleri arasında yer alan ve otomobil kaportasına zarar vermeyen mıknatıslı modellerden alabilir, otomobilinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Otomobilinize estetik ve farkındalık kazandıracak 3’lü süs modelleri tercih edebilir veya sade görünümlü job tipi model alabilirsiniz.


Tekzen de, otomobilinizde kullandığınız aynı veya farklı ürün çeşitlerinden istediklerinizi seçebilir, aracınız ile ilgili teknik tavsiyeler alabilir ve teknik sorulara bu kategoride cevap bulabilirsiniz. Tekzen de ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşabilir, kaliteli ürünlere güvenilir ve keyifli bir alışveriş ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT