Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Anne Çantaları


Annelerin en değerli varlıkları olan bebekleri için en iyi bakımı sağlayabilmek, onları mutlu edebilmek oldukça önemlidir. Herkes bebeği için en iyisini yapmayı ister. Bu sebeple  günlük rutin faaliyetler içerisinde bebek bakımı için birçok araç gereç ve malzeme kullanılır.


Bebek bakmak için ihtiyaç duyulan malzemeler, aynı zamanda bebeğiyle birlikte dışarıya çıkmak isteyen bir kadının yanında bulundurması gerekecek olan eşyalardır. Ancak portatif olmayan bir taşıma şekliyle tüm bu eşyaların muhafaza edilmesi ve  pratik bir şekilde kullanılması oldukça zor olur. Bebekli kadınlar için tasarlanmış olan anne çantası, eşyaları düzenli bir biçimde yerleştirerek, dışarıda bebeğinizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamanızı sağlar. Bebek bakım çantası olarak da ifade edilen portatif modeller, dilediğiniz her yere eşyalarınızı kolaylıkla taşımanızı ve onlara en pratik şekilde ulaşarak kullanmanız için tasarlanan ürünlerdir.


İçerisinde cüzdan, cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızı da taşıyarak günlük olarak kullanabileceğiniz anne bebek çantası ürünlerinin pek çok çeşidi bulunur. Zevkinize göre seçim yapabilme olanağı sağlayan ürünlerden ister şık deri görünümüne sahip olanları, isterseniz de spor tarzda tasarlanmış olan modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük yaşantınızda rahatlığı benimseyen kişilerden biriyseniz, anne bebek ürün seçenekleri sizin için ideal modeller olabilir. Tercih ettiğiniz modeli spor giyim tarzı ile kombine ederek oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz.


Kategoride bulunan, geniş ürün skalası, marka ve renk seçeneği ile her zevke hitap eden kaliteli ürün seçeneklerine göz atabilir ve en beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Sizin için en uygun olan ürünleri belirleyip, Tekzen güvencesinde kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT