Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Ankastre Fırın Modelleri

Fırın ankastre mutfakların vazgeçilmez ürünleri içerisinde bulunmaktadır. Siz de Tekzen ankastre fırın seçenekleri ile mutfağınıza şık bir görüntü kazandırabilirsiniz. Ankastre özelliğe sahip fırınların fonksiyonelliği tasarım ile tamamlanarak maksimum performans elde etmenizi sağlıyor.

Ankastre Fırın Nasıl Seçilmeli?

Fırın modelleri, günümüzde modern mutfakların olmazsa olmazları arasında bulunmaktadır. Uzun ömürlü beyaz eşyalardan biri olduğu için en uygun özelliklere sahip seçenekleri doğru değerlendirmek gerekmektedir. Performans bakımından kendini kanıtlayan ürünlerin turbo özelliği de olması oldukça faydalı olmaktadır. Böylece fırın ısıyı eşit dağıtır.

Son yıllarda kendini temizleyen ankastre fırın çeşitleri özellikle yağlı yemek pişirmek için seçenek arayanlara mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Fırınlar farklı özelliklere sahip olsa da genel bazda iç aydınlatmaya önem vermeniz yararlı olacaktır.

Ankastre Fırın Ölçüleri Nelerdir?

Zengin pişirme fonksiyonları ve çıkarılabilir cam detayları ile dikkat çeken ankastre fırınlar, ölçüleri bakımından da değişiklik göstermektedir. Böylece farklı ebatlara sahip olan mutfaklara kolaylıkla uyum sağlayacak bir seçenek mutlaka ortaya çıkmaktadır. Ankastre fırın modellerinde ölçüler standı ve stantsız olarak belirtilmektedir.

Seçenekler arasında 595 x 560 x 560 mm ölçülerin yanı sıra 560 x 550 x 600 mm gibi ölçülere sahip fırın modelleri de bulunmaktadır. Bu ölçüler ürünün gireceği yerin ölçüleridir.

Ankastre Fırın Nasıl Temizlenir?

Ankastre ürünler, işlevselliklerinin dışında kolay temizlenebilir özellikleri ile öne çıkmaktadır. Kendini temizleme özelliği bulunan fırın çeşitlerinde yağlı yemekler yapsanız dahi sadece nemli bir bez ile fırının içerisini silmeniz yeterli olacaktır.

Fırının iç aksesuarlarından olan fırın tepsisi ya da fırın ızgarası ise bulaşık makinesinde yıkanabilecek özelliklere sahiptir. Belli aralıklar ile herhangi bir mutfak temizleyici ürün ile iç ve dış kapağını da silebilirsiniz. Fırın temizliğine uygun ürünler tercih ederseniz yıpranmaların da önüne geçmiş olursunuz.

Ankastre Fırın Fiyatları

Ankastre ürünler, "Beyaz Eşya" ürün kategorisinin en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Ekonomik fiyatlar ile Tekzen tarafından satışa sunulan ürünler içerisinde farklı bütçelere hitap eden modeller bulunmaktadır. Siz de zevkinize ve bütçenize uygun olan modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT