Toplam 67 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Alüminyum Paspaslar


Alüminyum Paspaslar Kategorisinin Çok Satanları

Bina ve ev girişlerinde temizliği muhafaza etmek için kullanılan paspaslar, ayakkabılardaki suyu, çamuru, pisliği temizlemeleri sebebiyle sıkça kullanılıyor ve kapı önlerini süslüyor. Ev tekstili kategorisinde sunulan alüminyum paspaslar da farklı karakterleriyle paspas seçenekleri arasında yer alıyor. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilen ürünler, farklı ortamlarda kullanıma uygun değişik özellikler taşıyor.


Dekoratif ve uzun ömürlü olan metal paspaslar kolay temizleniyor. Temizlikleri sırasında metal paspasların suyla yıkanıp ve kurumaya bırakılması öneriliyor. Bu ürünler alüminyum yapıları ile paslanmayarak, uzun ömürlü bir yapı sergiliyor. Metal çelik gergi telleri ile zeminde kaymayı engelleyen kauçuk fitilli taban modeller, şık olduğu kadar kullanışlı bir yapı da sergiliyor. Alüminyum profiller üzerinde kullanım alanlarına uygun fitilli yapılar oluşturularak elde edilen modeller dayanıklı, estetik ürünler olarak dikkatleri çekiyor.


Alüminyum paspaslar kullanılan malzemelere göre; halı fitilli, koko fitilli, kauçuk fitilli, çerçeveli paspas, gömme paspas, alüminyum fitilli, fırça paspas gibi ürün türlerini kapsıyor.  Ayrıca paspas modelleri yapılarına göre; ultra mat, power mat, master mat,  exclusive mat, optimum mat, select mat, çift taraflı paspas ve fantastic mat gibi çeşitleri de içeriyor.


Halı fitilli yüzeyler toz ve ıslaklığı emerken, kauçuk fitilli paspaslar toz ve çamuru sıyırıyor. Ev ve ofis kullanımı için ideal olan optimum modeller polipropilen halı fitil içeriyor, zarif ve ince bir yapı sunuyor. Yumuşak tabanı zeminde kaymayı ve çizilmeyi önlüyor. Yoğun insan trafiğinin olduğu yerler için önerilen PVC ve alüminyum fitil içeren, uzun ömürlü, çift taraflı paspaslar hem iç hem dış mekanlar için tavsiye ediliyor.


Alüminyum paspaslar fiyatları ürünlerin modellerine ve ebatlarına göre değişiklik gösteriyor. Geniş ürün yelpazesi içinden beğendiğiniz modeli Tekzen aracılığı ile hemen satın alabilir, metal paspas farkını yaşayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT