Toplam 487 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ahşap Tablolar


Ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden olan tablolar duvarları süslemenin ötesinde boş alanları dolduran, mekana kimlik kazandıran, diğer eşyalarla birlikte bütünlüğü sağlayan objelerdir. Ahşap tablolar çeşitli tekniklerle, değişik malzemelerle ve çok sayıda alternatif sunacak şekilde üretiliyor. Ekonomik ve desen seçeneği çok fazla olan bu tür modeller uzun yıllar kullanılabilecek kaliteyi sunuyor. Özel olarak, her zevke hitap edebilecek şekilde hazırlanan ürünler yıllarca renklerini koruyor ve deforme olmuyor. 


Çerçeveli modellerde değişik renklerde çerçeveler arasından dekorasyona en uygun olan renk seçimi yapılabiliyor. Ahşap baskı sıvama tekniği ile yapılan modellerin yanı sıra mdf malzeme üzerine özel dijital baskı tekniği ile üretilen modeller de bulunuyor. Mdf üzerine yapılan baskılarda desen üzeri mat koruyucu ile kaplanıyor ve bu sayede baskı güneş ışığı, nem ve sudan etkilenmiyor. 


Ürünler ekonomik bir şekilde iç mekanların tüm havasını değiştiriyor. Çeşitli yazılı mesajlar içeren tasarımların yanında kişilerin hobilerine, karakterlerine uygun, özel zevklerini ve uğraşlarını belirten, ahşap tablo tasarımları da bulunuyor. Her mekana uygun baskı bulunabiliyor. Mutfak için veya çocuk odası, genç odası için özel hazırlanmış tasarımlar mekanlarla tam bir uyum gösteriyor.


Ahşap tablo modelleri desen seçeneğinin yanı sıra, farklı özellikler ile de çok sayıda model seçeneği sunuyor. Paspartulu görünümlü olanların yanı sıra paspartusuz modeller arasından seçim yapılabildiği gibi özel olarak kesilmiş, modern, figür şeklindeki modeller de seçenekler arasında yer alıyor. Değişik ebatlardaki ürünler kare, dikdörtgen veya daire formlu olabiliyor. Hafif olmaları nedeni ile duvarlara kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Hatta duvarı delmeden,çift taraflı bant yardımı ile duvara yapıştırılabilen modeller de bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT