Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Bağ Evleri Modelleri

Her mevsim kullanabileceğiniz ahşap bağ evi modelleri, sizler için doğal ve pratik bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Kalın ahşap malzeme ile sağlanan kaliteli ses ve ısı yalıtımı ile kolay kurulum özelliği, bahçenizde veya arazinizde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Yaşam alanınızı keyifli ve konforlu hale getiren Tekzen, uygun ödeme seçenekleri sunarak ideal evinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Hazır Bağ Evinin Avantajları Nelerdir?

Hazır ahşap bağ evinin diğer ev türlerine göre pek çok avantajı bulunmaktadır. Doğa dostudur, doğa ile iç içe yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir. Betonarme yapılara kıyasla zaman ve fiyat tasarrufu sağlar. Kaliteli ses ve ısı yalıtımı hazır olmasıyla dört mevsim kullanıma uygundur. Doğal ahşap görünümü estetiktir, ekstra bir kaplamaya gerek duyulmaz. Özel tasarımlar için yüksek meblağlar ödemeniz gerekmez.

Kurulum ekibi gerektirmeden rahatlıkla kurulabilir, pratiktir. İster kalabalık aileniz için isterseniz kişisel kullanımlar için uygundur. Ahşap evler depreme dayanıklıdır. Katmanlı yapısından dolayı nem oranı beton yapılara kıyasla daha azdır. Ahşap malzemeli yapılar, insanları fiziksel, ruhsal ve zihinsel boyutta olumlu yönde etkiler ve iyi hissettirir.

Neden Bir Bağ Evi Tercih Etmelisiniz?

Modern insan beton duvarların arasında kalıplaşan rutinleri ile temel ihtiyaçları arasında mekik dokur. Küçük bağ evleri ise bu stresli şehir yaşantısında rutinleri kırmak, doğaya yeniden bağlanmak ve iç huzura ulaşmak için paha biçilemez bir fırsattır. O ahşabın dokusu, görünümü ve kokusu dahi insanı iyi hissettirmeye yeterlidir. Eğer siz de kendinize bir alan açmak ve doğayla yeniden bağlantı kurmak istiyorsanız, farklı bağ evi modellerinden birini mutlaka denemelisiniz!

Bağ evleri doğal yapılarıyla, şehirde alışılan betonarme binalardan daha farklı bir deneyim sunarlar. Şehrin gürültüsünden uzak, konforlu ve sıcak bir ortama sahiptirler. Hem bireylerin hem de ailelerin kullanıma uygundur. Büyük şehirlerde yeşil alanlar az bulunduğu için insanların dışarıya çıktıklarında enerjilerini yenileyebilecekleri, temiz hava alabilecekleri alanlar sınırlıdır. O nedenle bu bölgelerde yaşayanların ilk olarak tercih edebilecekleri model bağ evleridir.

Bir Yaşam Tarzı Olarak Bağ Evi

Ahşap bağ evleri yalnızca dönemsel konaklamalar için değil, dört mevsim kullanılabilecek konforlu, pratik ve doğa dostu yaşam alanlarıdır. Eğer işiniz, sosyal çevreniz ve yaşam standartlarınız hakkında bir değişim ve karar dönemindeyseniz, doğayla iç içe yaşama fikri sizi cezbediyorsa, bağ evleri çok iyi bir başlangıç noktası olacaktır. Tekzen de hazır bağ evi modelleriyle yeni başlangıçlarınızı desteklemektedir.

Günümüzde yeni bir ev inşa etmek hem maliyetli hem de yorucu bir süreçtir. Gelişen teknoloji ve imkanlarla birlikte çok daha ekonomik ve pratik seçeneklerle kişiye özel yaşam alanları yaratmak mümkün. Ayrıca hazır yapıları kurmak için profesyonel ekiplere ihtiyaç duyulmaz. Bununla birlikte ahşap malzemeler uzun ömürlü ve doğa dostu olmasıyla gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir.

Neden Tekzen Bağ Evi?

Türkiye'nin ilk en yaygın yapı marketi olan Tekzen, 22 yıllık tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarındandır. 100% yerli sermaye ile gelişim ve yeniliğe açık, yaşam alanlarını daha konforlu, kullanışlı,estetik ve ulaşılabilir kılan ürünleriyle öne çıkmaktadır. Tekzen bağ evleri, malzeme ve işçilik bakımından kaliteli ve uzun ömürlüdür. Teslimat ve montaj takibiyle birlikte, montaj desteği de verilebilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT