Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Yatak odaları ve genç odalarına uygun gardırop çeşitleri arasında farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler bulunuyor. Özellikle geniş hacimli büyük dolaplar arasında iki kişinin kullanımına uygun 8 kapılı gardrop modelleri yer alıyor. Geniş iç hacmi ve rahat açılan kapakları ile çok amaçlı bir kullanım sunan büyük gardıroplar yazlık ve kışlık kıyafetleri kaldırmaya gerek kalmadan saklamanıza imkan tanıyor.

 

8 kapılı gardırop modelleri arasında özellikle evli çiftlerin rahatlıkla kullanabileceği modeller bulunuyor. Birden çok rafı ve kıyafet asmak için farklı elbise askılığı bulunan geniş dolaplarda ayakkabıdan kışlık montlarınıza kadar her türlü kıyafeti rahatlıkla saklayabilirsiniz. Farklı bölümleri sayesinde eşyalarınızı düzen içinde saklamanıza imkan veren modeller kaliteli menteşeleri ve bağlantı parçaları ile gıcırtısız çalışıyor ve yavaşlatılmış kapak sistemi sayesinde kapaklar çarpmadan kapanıyor. Aynı zamanda geniş ve estetik ayaklıkları sayesinde zemine zarar vermeyen dolap çeşitlerini parkeler üzerinde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Parlak beyaz ve ahşap rengine sahip geniş gardıropları modern yatak odası takımları ile kombine edebilirsiniz. Modern tasarımları kullanıldığı ortama şıklık katan sekiz kapılı gardırop çeşitlerinin ebatlarını ürün sayfalarından detaylıca inceleyebilir, kullanım alanınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz. Sekiz kapılı gardırop modelleri arasında ayrı ayrı kullanabileceğiniz dört kapaklı ürünler yer alıyor. Bölünebilme özelliği sayesinde evin farklı odalarında veya aynı oda içinde farklı yerlerde kullanabileceğiniz ürünler çok işlevli bir kullanım sağlıyor.

 

8 kapılı gardırop kategorisinden ulaşacağınız ürünleri çeşitli markalardan temin edebilirsiniz. 8 kapaklı gardırop fiyatları hakkında da bilgi edineceğiniz kategoride ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT