Toplam 243 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

5 Parçalı Kanvas Tablolar


Evleri insanların küçük dünyalarıdır. Duvarların renginden, seçtiğiniz dekoratif objelere dek her şey sizin karakterinizi ve zevkinizi yansıtmaktadır. Evinizi döşerken, üzerinde otururken konforlu hissedebileceğiniz koltukarı ya da tarzınızı yansıtan mobilyaları seçmek kadar, zevkinizi tamamlayacağına inandığınız dekoratif objeleri bulmak da önem arz etmektedir. Çünkü detaylar bütünü güzelleştirmekte ve tamamlamaktadır.


Tekzen binlerce üründe olduğu gibi ev tekstili ve dekorasyon konusunda da, farklı çeşit ve modelleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ev tekstili & dekorasyonu bölümünde, aynalardan, duvar stickerlarına, 5 parçalı kanvas tablolardan, duvar saatlerine pek çok dekoratif ürün, her türlü zevk ve kitleye hitap etmektedir. Ufak dokunuşlarla evinize bambaşka bir hava katmak için Tekzen'in internet sitesini ziyaret edebilir, zevkinize uygun objeleri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.


Son yılların en çok tercih edilen dekoratif ürünlerinden biri olan 5 parçalı kanvas tablolar, farklı model ve çeşitleri ile Tekzen'in internet sitesinde sizleri beklemektedir. Hafifliği sayesinde kolaylıkla duvarınıza monte edebilieceğiniz bu tablolar, duvarlarınızda bambaşka bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca onlarca farklı tarzdaki bu kanvas tabloların temizliği oldukça kolaydır. Dijital baskı tekniği kullanılarak üretilen ürünleri kuru  ya da hafif nemli bir bez yardımı ile temizlemeniz mümkündür. Kullanıma uygun yapılan bir temizlik sonrasında herhangi bir akma ya da bozulma olmayacaktır.


5 parçalı kanvas tablolar arasında çok sevdiğiniz bir şehrin fotoğrafını ya da hayranı olduğunuz bir ressamın ünlü bir tablosunu bulmanız mümkündür. Birbirinden değişik bu tablolar sayesinde renklerin olumlu ve iç açan enerjisini siz de evinizde hissedebilirsiniz. Renk renk, çeşit çeşit tablolar, Tekzen'de sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT