Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Giyim eşyalarınız başta olmak üzere, saklamak istediğiniz tüm kişisel eşyalarınız için 5 kapılı gardrop seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Mobilya bölümünde yer alan farklı tasarımlardaki gardıroplar arasından beğeninize ve yatak odanızın dekorasyonuna uygun modeller için hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Gardırop; giyecekleri, ayakkabıları ve benzeri eşyaları derli toplu şekilde saklayan modüler mobilya ürünü olarak yeni ev sahibi olanlar veya evini yenileyenlerin öncelikli tercihi oluyor. İşlevsel özellikleri ile öne çıkan 5 kapılı gardrop modelleri, dekoratif nitelikleriyle de estetik beklentileri karşılıyor.

 

Kenyap, Minar, Alpino ve diğer markaların 5 kapılı modüler tasarımlarından oluşan gardıropları içinde odanızın ölçülerine uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz. Askılıkları, çekmeceleri, rafları demonte olarak hazırlanan modülleri dilediğiniz şekilde monte ederek kullanabilirsiniz. Beş kapılı gardrop ölçüleri ürün detaylarında belirtiliyor. Siz de mekan boyutlarına uygun ürünü bu ölçülere göre belirleyebilirsiniz.

 

Demonte olmaları sayesinde dilediğiniz şekilde kurulum yapabileceğiniz 5 kapılı gardroplar, ev değişikliği veya evin içinde fark noktalara konumlama yapmak istediğinizde kolaylık sağlıyor. Ürünlerin yanında verilen montaj şemaları veya kılavuzları sorunsuz ve rahat kurulum yapabilmenize yardımcı oluyor.

 

Eşya kalabalığını bir düzene sokan, giyecekleri tertipli şekilde saklayıp, arandıkları zaman kolayca bulunmasını sağlayan gardıroplar, mekanın dekorasyonuna da ayrı bir tarz katıyor. Yatak odasının veya uygun gördüğünüz bir başka odanın dekorasyonunda 5 kapılı modüllerden faydalanabilirsiniz.

 

Eviniz için uygun Beş kapılı dolap ve gardrop modellerine Tekzen'in satış avantajları ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Gardrop fiyatları kapsamında bütçenize uygun kaliteli ürün seçeneklerini karşılaştırıp, ürünlerin teknik detaylarına inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT