Toplam 84 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

2 Kapılı


Mobilya kategorisinin altında yer alan bu bölümde farklı renk ve boyutlarda 2 kapılı gardropları inceleyebilirsiniz.

 

Kıyafetleriniz, yatak örtüleriniz, havlularınız, aksesuarlarınız gibi birçok eşyanızı en temiz şekilde saklayabileceğiniz 2 kapılı gardropların evinizin farklı odaları için üretilmiş çeşitli boyutlarını sitede bulabilirsiniz. Seçim yaparken öncelikle evinizde gardrobu koymayı planladığınız alanın ölçülerini alıp daha sonra tercih yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Size en uygun 2 kapılı gardrop ölçüsünü bulmak için ürünlerin detaylı açıklamalarına bakabilirsiniz.

 

İçerisine koyulabilecek eşyalara göre çeşitli yükseklik, genişlik, derinlik ölçülerine ve iç yapılara sahip seçenekler mevcuttur. Birçok farklı raf sistemine sahip 2 kapılı gardrop modelleri arasından ihtiyacınıza göre dilerseniz daha çok bölmeli ya da daha az raf sayısına sahip gardroplardan birini satın alabilirsiniz. Eğer battaniye pike gibi çok yer kaplayacak şeyleri muhafaza etmeyi planlıyorsanız daha az ve büyük bölmeli; kıyafet, çarşaf, pike gibi daha az yer kaplayacak şeyleri muhafaza etmeyi düşünüyorsanız daha çok raflı ve çekmeceli gardroplardan birini seçebilirsiniz.

 

Gardrobu yalnızca kıyafetlerinizi koymak için kullanacaksanız askılıklı ve aynalı seçenekleri değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Böylece hem giysilerinizi askıya asabilir hem de giyindikten sonra üzerinizi incelemek için olduğunuz yerden uzaklaşmanıza gerek kalmadan gardrop aynanızdan faydalanabilirsiniz. İki kapılı gardrop alırken, bu ürünü kullanacağınız odanın duvar rengine ve genel dekorasyonuna bağlı olarak tek renkli, çok renkli ya da desenli modellerden birini satın alabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT