Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

2 Kapılı


İki Kapılı Dolap Modelleri

Elbise dolabı, yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında bulunurken, günlük hayatın da kurtarıcıları içerisinde yer alır. Tekzen'de bulunan 2 kapılı dolap seçeneklerini inceleyerek siz de ihtiyacınıza cevap veren bir ürün bulabilirsiniz. İki kapılı dolaplar farklı ebatlara sahiptir.

İki Kapılı Dolap Seçimi Nasıl Olmalı?

2 kapaklı dolap seçimi yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken konu, mekanın ölçüleridir. Mekanın büyüklüğüne göre tercih edilecek çift kapaklı dolap ortamı daha kullanışlı kılacaktır. Dolap seçiminde sonraki adım ise işlevsellik olmalıdır. Özellikle katlanarak yerleştirilecek kıyafetler ve askıda kalması gereken kıyafetler için yeteri kadar geniş bir alan bulunmalıdır. Bunun yanı sıra çift kapılı dolabın içerisinde, birkaç tane çekmecenin bulunması işlevselliği arttırırken küçük parça eşyalarınız için uygun bir alan elde etmiş olursunuz.

Gardırop Nasıl Düzenlenmeli?

2 kapılı dolapların düzenli olması aradığınızı hızlıca bulmanıza yardımcı olurken bu sayede zamandan da tasarruf sağlama olanağı elde edebilirsiniz. İkili dolapları yerleştirirken sürekli kullanılan eşyalarınızı ön kısımlara koymalısınız. Özellikle rafların yerleşimi yazlık ve kışlık biçiminde ikiye bölünerek yapılmalıdır. Dolabın çekmeceleri bulunuyorsa buraya çorap ya da gecelik gibi eşyalarınızı uygun bir biçimde yerleştirebilirsiniz.

Gömlek ve pantolon gibi kıyafetleri, askılar yardımı ile asmanız kıyafetlerinizin her daim kullanıma hazır olmasını sağlar. Elbise dolabı içerisine ayakkabılarınızı yerleştirecekseniz mutlaka ayakkabıları temiz biçimde ve kutulayarak yerleştirmelisiniz. Elbiseleri, gömlekleri ve pantolonları ayrı ayrı gruplamanız da işinizi kolaylaştıracaktır.

Geniş Kullanım Alanı

2 kapılı dolap modelleri; zengin renk ve model seçeneği sayesinde, yatak odalarının dekoratif bir hava kazanmasına yardımcı olacaktır. Küçük ebatlara sahip olan 2 kapılı bir dolap tercih etmek durumunda olsanız da ürünlerin fonksiyonel yapısı sayesinde rahat bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

2 kapılı dolap modellerinde, tasarım yelpazesinin geniş olması kadar renk alternatifinin de bol olması ilgi çekiyor. Böylece yatak odanızda bulunan diğer eşyalar ile uyumlu bir model seçmekte zorlanmayacaksınız. Çift kapaklı dolap modelleri içerisinde, farklı tercihlere hitap edebilmek için aynalı ve aynasız seçenekler de yer almaktadır.

Dayanıklı Dolap Modelleri

2 kapaklı dolap modelleri, Tekzen güvencesi ile satışa sunulurken her bir ürünün de kaliteli yapısı dikkat çekiyor. Tasarım kadar işçilik ve malzemeye de önem veren markaların atölyesinden çıkan dolaplar her ihtiyaca cevap verebilecek düzeydedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT