Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Yağmurluk Modelleri

Yağmurluklar yağmurdan korunma amaçlı olarak tasarlanmış su geçirmez giysilerdir. Yağmurluk çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Naylon yağmurluklar kalın ya da ince dokuda olabildiği gibi astarlı ya da astarsız olarak da farklılık göstermektedir.

İş Güvenliği Yağmurluğu Çeşitleri Nelerdir?

Hırdavat ve el aletleri kategorisinde bulunan iş güvenliği kıyafetleri arasındaki işçi yağmurluğu çeşitleri farklı renk ve modellerde satılmaktadır. Tek parça olarak satılabileceği gibi pantolon ile takım olarak da bulabileceğiniz yağmurluklar olumsuz hava koşullarının etkisini en aza indirecektir. Farklı renkleri bulunan yağmurlukların en çok tercih edileni sarı olanlarıdır.

İşçi yağmurluğu modelleri başlıklı ya da başlıksız olarak satılabildiği gibi çizme ile takım olarak da satılabilmektedir. Yazlık ya da kışlık olarak farklı kalınlığa sahip olarak karşınıza çıkan yağmurlukların en çok tercih edilenleri terletmeyen astarlı modelleridir.

Yağmurluk Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Yağmurluk seçerken gereken verimin alınabilmesi için dikkat edilmesi gereken çeşitli unsurlar vardır. Bunlardan bir tanesi yağmurluğun nerede kullanılacağıdır. Örneğin günlük kullanım için daha basit ve şeffaf yağmurluk tercih edilebilirken, iş için kullanılacak yağmurlukların daha kaliteli olması gerekmektedir. Soğuk havalarda bazı yağmurlukların esneklikleri bozulacağından bu da göz önünde bulundurulması gereken unsurlardandır.

Yağmurluk seçerken yapılacak aktivite de göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin bir gezi etkinliğinde kullanılacaksa yağmurluğun taşınabilir hafiflikte olması oldukça önemlidir. Esnek malzemeden üretilen yağmurlukların tercihi de kolay hareket açısından oldukça önem taşımaktadır.

İşçi Yağmurluğu Kullanım Alanları

Yaz ya da kış farkı olmadan dış mekanda çalışmak durumunda olan işçilerin olumsuz hava koşullarından etkisini en aza indiren işçi yağmurluğu kullanım alanları oldukça çeşitlidir. İş güvenliği açısından da çok fazla önem taşıyan bu yağmurluklar iş durumuna göre farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Tarım ve hayvancılık, inşaat sektörü, emniyet teşkilatı, doğa sporları ve avcılıkta kullanılabileceği gibi günlük hayatta okula ya da işe giderken de yağmur durumuna göre rahatça kullanılabilir. İş sektörüne uygun olarak alacağınız yağmurluk sayesinde kıyafetlerinizde yağmur ıslaklığını hissetmeden günlük hayatınıza devam etmeniz bir hayli mümkün olabilmektedir.

İşçi Yağmurluğu Fiyatları Nasıldır ?

İşçi yağmurluk fiyatları yağmurluğun kalitesine ve modeline göre farklılık göstermektedir. Pvc yağmurluk ya da pe yağmurluk gibi çeşitleri bulunan yağmurlukların kumaşı dışında markası da fiyatını etkilemektedir. Yağmurluklar genellikle çeşitlerine göre her bütçeye hitap edebilmektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT