Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Torpido Parlatıcıları


Oto bakım - temizlik ürünleri kategorisi içinde yer alan torpido parlatıcıları bölümünün geniş ürün yelpazesi içinde aracınızı ilk günkü temizlik, parlaklık ve hoş kokusuna kavuşturacak onlarca seçeneği bir arada bulabilirsiniz. Sprey, mendil, sünger, bakım setleri gibi farklı ürünler ile aracınızın iç koruma, temizleme ve bakımını kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. 


Torpido parlatıcıları bölümündeki silikon spreyler aracınızın yüzeyini yenileyip parlaklık verirken, bakım sütleri vinil, lastik ve kauçuk yüzeylerde yüksek performanslı bakım ve renk koruması sağlar, çatlamaları önler. Sprey tabancalı araç içi temizleyiciler, aracınızın ilk günkü temizliğine ve ışıltısına kavuşmasına yardımcı olurken, torpido havalandırma temizleyicileri, kolay ulaşılamayan, dar yerleri de kolaylıkla temizlemenize olanak sağlar. 


Sıvı cilalar, aracın dış yüzeyinde UV ışınları, güneş ve yağışa karşı üstün bir koruma sağlarken, göz alıcı bir parlaklık da verir. Torpido parlatıcı mendiller, torpido, vites çevreleri, ön göğüs, kapılar ve tüm iç yüzeyde yağlı bir görünüm bırakmadan güçlü bir temizlik yapar, toz tutmasını engeller, parlamayı azaltır ve hoş bir koku bırakır. Aynı zamanda güneş kaynaklı solma ve renk bozulmalarına karşı da korur. 


Parlatıcı süngerler aracınızın tampon, lastik ve tüm iç yüzeyini temizleyip parlatırken, uzun ömürlü olmasına olanak verir. Süngerler, ayakkabı ve vinleks deri eşyalarınızda da güvenle kullanılabilir. 


Araç kliması dezenfekte spreyi ile 5 dakikada klimada oluşan bakteri, mantar ve pislikleri temizleyebilir, hijyen ve dezenfeksiyonu hissedebilir, klima kaynaklı kötü kokuların önüne geçebilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan klima koku giderici temizleme bombası ile klimanızdan farklı kokular yayılmasını da sağlayabilirsiniz. 


Döşeme temizleyiciler ile döşemeler, tavan, halı gibi yerlerdeki her türlü  kiri, yağı aracınıza zarar vermeden hızla temizleyebilir, araç içindeki kötü kokuları giderebilirsiniz.  Mini USB girişli vakum süpürge ile araç içindeki tozları, kırıntıları temizleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT