Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Su Terazileri


Su Terazisi - Fsb02
Su Terazisi - Fsb02
Temin Edilemiyor

İnşaat&boya kategorisindeki inşaat el aletleri altında yer alan su terazileri bölümünden klasik olan terazi modellerinden dijital modellere, mini mıknatıslı ürün çeşitlerinden  alüminyum tasarımlı modellere, manyetik ölçme aletlerinden  profesyonel ürün modellerine kadar birçok çeşide ulaşabilirsiniz.


Stanley, İzeltaş gibi markaların yer aldığı bu bölümde, inşaat el aletleri kategorisinin önemli bir ürünü olan su terazi modellerine ihtiyacınıza uygun olarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bölümde bulunan klasik manyetik ürün modelini, kolay okuma sağlayan büyütülmüş ortak blok haznesi ve darbelere dayanıklı olan kenar başlıkları sayesinde rahatlıkla kapı, pencere, alçıpan, çatı iskeleti gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Darbeye karşı dayanıklı plastik gövdesi, kolaylıkla okunabilir olması ve çok amaçlı olması yönüyle farklı yüzeylerde kullanım imkanı sağlayan yüzey ölçme aleti modeline de bu bölümden ulaşabilirsiniz.


Ayrıca bölümden inceleyebileceğiniz asılabilir model olan ürün çeşidini, alüminyum gövdesi ve iki hafif kancası sayesinde tuğla, fayans, peyzaj gibi istediğiniz yüzeyde kullanabilirsiniz. Sessiz ikaz özelliği olan elektronik özellikli ürünü temin edebileceğiniz gibi eğim ölçerli çeşitleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra profesyonel seçenekler arasında yer alan ürün modelleri ile rahatlığın konforunu yaşayabilirsiniz.


İhtiyacınıza göre dar alanlarda kullanım ve kısa mesafeli hassas ölçümler için ideal pratik kullanımı olan ve kolayca cepte saklanabilen cep tipi terazi ürünü modelinden yararlanabilirsiniz. Yine raf kurarken ya da buzdolapları gibi ev işi uygulamalarında kullanabileceğiniz torpedo manyetik ürün çeşidine de bölümden ulaşabilir ve ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Kullanım alanlarına ve ihtiyaca göre farklı modellerde, renk ve ebatlardaki su terazi fiyatları ise yine özelliklerine göre farklılık gösterdiği için, istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün detaylarına ulaşabilir ya da Tekzen farkı ve kalitesiyle içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT