Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Güvenlik Kameraları


Güvenlik sistemlerinin en önemli bölümünü güvenlik kameraları oluşturuyor. Şehir merkezleri, yolcu taşıyan araçlar, otoparklar, bina girişleri, okullar ve alışveriş merkezleri de güvenlik kameralarının kullanım alanları arasında. Ayrıca bu ürün ile evcil hayvan takibi de yapılıyor. Hırsızlara karşı etkili bir caydırıcı unsur olduğu biliniyor.


Tekzen’de istek ve ihtiyaçlarınız uygun olarak çeşitli modellerde ve özelliklerde güvenlik kamerası fiyatları bulunuyor. Portatif ve kablosuz olan WiFi kameralar istediğiniz açılarda görüş imkanı sunarken, Full HD kalitesinde video ve fotoğraf kayıt özelliği bulunan sistemde, gece modu kullanımında düşük ışık performansları olsa dahi çok başarılı sonuçlar alınıyor. Bu kameralar, ortam ve ışık koşulları farketmeksizin iç mekan ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılıyor. Sistemi kurdurduğunuzda internet bağlantısı ile isterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz Android, iOS uyumlu cep telefonunuzdan canlı olarak görüntüleri izleyebilirsiniz. Bas konuş özelliğine de sahip olan güvenlik kamerası modelleri süresiz kayıt yapma özelliğini de taşıyor. Tek monitöre birçok kamera bağlanabilir ve siz aynı anda izleyip, müdahale edebilirsiniz. Portatif kameralar yerleştirilecekleri alanın görünümünü bozmaz, kablo sorunu yoktur, dekoratiftirler. Ekipman içinde kayış, duvar montaj ayağı, magnetli askı, mandallı askı, şarj adaptörü, USB kablosu mevcut.


Güvenlik sistemleri kategorisinin alt grubunda yer alan güvenlik kameraları, Mobile Eyes HD Wi-fi Kamera ile Multitek NCMS23N-CMOSQA Cmos Bullet Kamera çeşitleriyle Tekzen’in uygun fiyat politikası ve kalite güvencesi ile beğeninize sunuluyor. Buradan amacınıza yönelik, istediğiniz adet ve özellikte kamerayı seçip, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT