Toplam 225 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Düz Desenli Duvar Kağıtları


Düz Desenli Duvar Kağıtları

Düz desenli duvar kağıtları, duvar kağıdı tutkalı ile duvarlara yapıştırılarak duvarları renklendiren ve duvarlara farklı görünüm ve hareketlilik katan iç mekan dekorasyon malzemesidir. Birinci kalitedeki malzemeden üretilen, ışığa dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı sağlayan duvar kağıdı çeşidi son zamanların önde gelen ev tekstili & dekorasyonu ürünlerindendir. Duvarlara özel yapısı ve dokusuyla estetik katan desenli duvar kağıtları genel olarak ev ve ofislerde tercih edilmektedir. Evlerde düz desenlerin zarafetini, ofislerde ise sadeliğin ve şıklığın uyumunu dekoratif çizgiyle bütünleştirmenin ayrıcalığını Tekzen farkıyla siz de yaşayabilirsiniz.


Geleneksel duvar kağıdı çeşitlerinden olan kağıt esaslı duvar kağıdındaki leke ve kirler nemli bez yardımıyla rahatça silinebilir. Ayrıca türü itibariyle sağlık ve hijyen açısından herhangi bir tehlikesi bulunmayan düz desenli duvar kağıtları tüm mekanlarda olduğu gibi bebek ve çocuk odasında da tercih edilebilir. Mekanlarınıza dayanıklı yapısıyla canlılık katan duvar kağıtlarını, duvarınıza tutkal yardımıyla kolayca yapıştırabilirsiniz. Kağıt tabanlı olması sebebiyle yorulmadan, pratik şekilde uygulama kolaylığı sunan ürünle iç mekanlarınızı farklı renkteki desenlerle buluşturabilirsiniz. Ayrıca hava alabilen sağlıklı yapısıyla küf ve nem üretmeyen düz desenli duvar kağıdı çeşidini her türlü iç mekanınıza uygulayabilirsiniz.


Tekzen kalitesinin ve estetiğinin birleştiği kategorilerden olan düz desenli duvar kağıtları kategorisi Dekor, Du&Ka, Halley, Mot, Tekzen gibi sektörün lider duvar kağıdı markaları tarafından çeşitli renk ve desenlerde, çağın değişen ihtiyaçlarına göre üretilmektedir. Kullanım yerine göre yaşam alanlarını kolayca renklendirebilmek, göz yormayan çizgilerle desenleri anlamlandırabilmek için tercih edilen, doğa dostu düz desenli duvar kağıdı türüne Tekzen ayrıcalığıyla siz de erişebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT