Toplam 94 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Düz Desenli Duvar Kağıtları


Düz Desenli Duvar Kağıtları

Evinize ya da iş yerinize farklı bir hava katan duvar kağıtları göze ilk çarpan detaylardan birisi olduğu için dekorasyonda önemli yer tutar. Evinizin tarzına göre seçebileceğiniz duvar kağıdı desenli ya da tek renk duvar kağıdı çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Duvar Kağıdı Seçimi İçin Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Duvar kağıdını seçerken kullanacağınız odanın büyüklüğü, aydınlatması, tavan yüksekliği ve mobilyaların tarzı göz önünde bulundurulması gereken önemli unsurlardandır. Ofis ve ev duvar kağıtlarından dekorasyonunuza uygun olan düz ya da renkli duvar kağıtları ile çok şık görünümler elde etmeniz hiç de zor olmayacaktır.

Kullanım alanı oldukça geniş olan duvar kağıtlarının seçiminde bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri de duvar kağıdının temizliğinin kolay olmasıdır. Özellikle mutfak gibi alanlarda kullanılan duvar kağıtlarının temizliğine özellikle dikkat edilmesi gerekir. Silinebilir duvar kağıtları kir ve tozlardan kolaylıkla kurtulmanız mümkün hale getirir.

Düz Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Duvar kağıdı satın alınırken önemli unsurlardan bir diğeri ise kullanılacağı alandır. Duvar kağıdı oda, mutfak, ofis, salon, antre gibi evin bir çok köşesinde kullanılırken mekan özellikleri bir hayli önemlidir. Evin az ışık alan antre gibi alanlarında kullanacağınız beyaz duvar kağıdı ile ortama hem şık hem de aydınlık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bununla birlikte desenli duvar kağıdı kullanacağınız bir odada mekana derinlik katabilirsiniz. Aynı zamanda odanız koyu renkli mobilyalar ile tasarlanmışsa tek bir duvara uygulayacağınız duvar kağıdı ile çok ferah bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Düz Desenli Duvar Kağdı ile Dekorasyon Önerileri

Düz duvar kağıtlarını ferahlatmak istediğiniz alanlarda kullanırken desenli duvar kağıtlarını daha sade şekilde dizayn edilmiş mekanlarda kullanabilirsiniz. Farklı desenleri olan kağıtlardan zevkinize en uygun olanını seçerek duvara her baktığınızda tarzınızın yansımasını görmek sizi mutlu edecektir.

Çocuklarınızın odaları için tercih edebileceğiniz çizgi kahramanlı ya da canlı renkli duvar kağıdı çeşitleri ile çocuklarınızın bambaşka hayallere dalmasını sağlayabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Bebek odaları içinse mavi, krem rengi gibi daha sade ve sakinleştirici renklerin tercihinin daha doğru olduğu söylenebilir.

Farklı Duvar Kağıtları Modelleri

Eğer evinizde, ofisinizde klasiğin dışında bir duvar kağıdı istiyorsanız taş desenli kağıtları tercih edebilirsiniz. Taş döşemesi duvar kağıdı desenleri son günlerde çok tercih edilen modeller arasındadır. Örneğin televizyonun arkasında kullanacağınız taş desenli duvar kağıtları televizyon keyfinize farklı bir anlam katacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT