Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Çocuk Odası Gece Lambası


Çocuk odalarında aydınlatma sağlayan ve özellikle geceleri kullanılan çocuk odası gece lambası modelleri, sundukları renk ve konsept çeşitleriyle farklı yaşlardaki kız ve erkek çocuklarının ilgisini çekiyor. Ürünler bir yandan göz alıcı tasarımlarıyla bulundukları odalara güzel bir etki oluştururken diğer yandan da fonksiyonellikleriyle elektrik & aydınlatma alanında kullanılıyor. Karanlıktan korkan çocukların huzurlu bir şekilde uyumasına yardımcı olan ürünleri, çocuğunuzu uyutmak için masal, hikaye okurken ışığın çocuğunuzun gözünü almaması ve uykuyu engellememesi sebebiyle de tercih edebilirsiniz.


Çocukların film kahramanlarını konu alan dekoratif ürünler ile çocuklar uyumadan önce hayal dünyalarında yolculuklar yapıyor. Enerji tasarrufu sağlayan LED ampuller ile uzun süreli kullanımlar masraflı olmaktan çıkıyor. Karanlıkta kendiliğinden çalışan sensörlü ürünler sayesinde ışığı açıp kapatma gereksinimi ortadan kalkıyor. Gece prize takılarak kullanılan pratik lambalar, az enerji sarf etmelerinin yanı sıra sensörlü yapılarıyla da tercih ediliyor.


Bebek odası gece lambası modelleri de gece bebeğinizi izlerken onu rahatsız etmemenizi sağlayan seçenekler sunuyor. Bebek odası müzikli gece lambası modelleri bebeklerin uyumasını kolaylaştıran bir unsur olarak tercih ediliyor. Bebekler için tasarlanan hareketli lambalar da bebeklerin ilgisini çekmesi sebebiyle rağbet görüyor. El ve ses ile aktive edilen lambalar ile bebekler için aydınlatma oldukça pratik ve keyifli bir hal alıyor. Otomatik kapanabilen pilli lambalar hem güvenli hem rahat kullanım sunuyor.


Çocukların rahat uyumasını sağlayan çocuk odası gece lambası modelleri, uyandıkları zamanda rahatça hareket edebilmelerine imkan tanıyor. Çocuklarınız için Disney, Modelsa, Switel gibi markaların beğendiğiniz çocuk odası gece lambası çeşitlerini seçebilir, Tekzen farkıyla kolayca satın alarak çocuklarınıza bu konforu yaşatabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT