Toplam 51 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ana Kucakları


Anne & Bebek & Oyuncak başlığı altında yer alan farklı kategorileri inceleyerek hamilelikten itibaren ihtiyaç duyacağınız pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Doğum süreci ve bebek bakımından çocuk odaları için ihtiyaç duyulan pek çok mobilya ve aksesuar kaliteli ve kullanışlı seçeneklerle Tekzen çatısı altında sizlerin beğenisine sunuluyor. Anne çocuk ürünleri için bu kategorideki farklı başlıkları inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü, zengin alternatifler arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Üstelik sadece mobilya ve aksesuarlara değil, yürüme, konuşma ve tuvalet eğitiminde destekleyici ürünlere, bebekler için banyo malzemelerine, anne ve bebek için kişisel bakım ürünlerine, beslenme ve güvenlik gereçlerine de yine Tekzen güvencesi ile ulaşmanız mümkün.


Farklı kullanım tiplerine özel, farklı özelliklere sahip ana kucakları arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçmek için Tekzen kataloğunda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikle 0-12 ay arasında anneler tarafından yoğunlukla kullanılan ana kucağı ve ana dizi modelleri bebeğinizin konforu için özel olarak tasarlandı.


Disney, Bright Starts, Chicco, Baby 2 Go, Moje, Drago Baby gibi seçkin markaların farklı modelleri ile hem kaliteli ürünlere sahip olabilir, hem de bebeğinizin rahat etmesi için en doğru modele ulaşabilirsiniz.


Ana kucağı ihtiyacı olan ebeveynler için ev tipi modellerin yanı sıra, otomobil koltuğu da olabilen taşınabilir modellere Tekzen ile kolayca ulaşmak mümkün. Farklı tasarımlar arasından seçim yaparken kullanılan malzeme, çeşitli fonksiyonlar, kendi kendine sallanabilme, emniyet özellikleri, müzikli ve oyuncaklı alternatifleri tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.  Çocuğunuzun ilk aylarından itibaren güvenle ve rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı tasarımlara ulaşmak ve doğru modeli seçebilmek adına sizler için hazırlanmış detaylı ürün açıklamalarını değerlendirebilir, Tekzen’in geniş ürün yelpazesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT