Toplam 32 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Yürüteç & Salıncak & Hoppala


İlgili Aramalar:

Yürüteç Salıncak ve Hoppala Modelleri

Çocuklarının mutluluğu ve sağlıklı bir şekilde gelişimi her ebeveynin en önemli amacıdır. Tekzen.com.tr’de bulabileceğiniz birbirinden kaliteli ve kullanışlı hoppala ve yürüteç modelleri çocukları hem eğlendiriyor hem de sağlıklı gelişimlerini destekliyor.

Yürüteç Nasıl Ayarlanır?

Sunny baby, Baby elf, Papetto, Chipolino, Pişsin, Sevi bebe, Prado ve Hattrick baby gibi kaliteli markaların hoppala zıp zıp ve yürüteç modellerinin ayarlanması oldukça rahattır. Öncelikle aldığınız yürütecin çocuğunuzun yaşına uygun olması önemlidir. Ayrıca çocuğun boy ve kilo oranına uygun bir yürüteç alınması gereklidir.

Çocuğun yaşına uygun yürüteç aldıktan sonraki aşamada yürütecin çocuğun boyuna göre ayarlanması gerekir. Gerekli ayarlamaları yapmadan önce aldığınız ürünün kullanım kılavuzunu dikkatle incelemelisiniz. Böylece ürünü kullanım sırasında istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız.

Yürüteç Nasıl Temizlenir?

Sürekli kullanılan bebek hoppala ve yürüteçlerin düzenli olarak temizlenmesi önemlidir. Ürünlerin temizliğini yapmadan önce ürününüzle birlikte verilen kullanım talimatlarına uymanız önemlidir. Aksi takdirde ürününüzde yanlış ürün kullanımından dolayı bozulmalar meydana gelebilir. Ayrıca kullandığınız temizlik ürünlerinin çocuk sağlığına zarar vermeyecek ürünler olması gerekir.

Yürüteç temizliğini yaparken kullanacağınız bezlerin ürüne hasar vermeyecek dokuya sahip olması önemlidir. Yoksa ürün üzerinde çizilmeler meydana gelebilir. Yürüteç üzerinde oluşan tozları nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Zorlu lekeler için uygun bir deterjan kullanılabilir.

Hoppala Nasıl Kurulur?

Hoppala zıp zıp kurulumu tek başına kolayca yapabileceğiniz aşamalardan oluşmaktadır. Ürününüzle birlikte verilen kullanım kılavuzundaki kurulum aşamalarını dikkate almanız ve kurulum için gerekli aletleri kullanmanız ürünün doğru performansı açısından önemlidir.

Sunny baby gibi markaların yürüteç ve hoppala modellerin kurulumunda kurma aşamalarını doğru sırayla yapmanız önemlidir. Öncelikle hoppalanın ayak kısımlarını kurmalısınız. Ayak kısımlarının parçalarını birbirine geçirerek sabitlemelisiniz. Bu aşamada yere temas eden kısmın sağlam olmasına çok dikkat edilmelidir. Daha sonra üst parçaları ayak kısmına takmalısınız.

Yürüteç Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Salıncak ve yürüteç alırken dikkat edilmesi gereken en temel konu yürütecin çocuğa gereken ergonomik desteği sağlamasıdır. Ayrıca yürüteçte kullanılan aparatlar çocuk sağlığına zarar verecek yapıda olmamalıdır. Kullanılan parçaların iyi bir şekilde sabitlenmiş olması da önemlidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT