Toplam 50 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tekerlekler


Tekerlekler kategorisinde, masa, sandalye, sehpa, dolap gibi eşyalarınıza monte edebileceğiniz farklı tip  ve türlerde birçok çeşidi bulabilirsiniz. Büro tipi sandalyeler gibi eşyalarda mutlaka yer alan, mobilyalar ya da dekoratif büyük eşyalarda ise kolaylıklar sağlayan ürünler, günlük kullanımda hayatınızda önemli bir yer tutuyor. 


Tekzen markası ile birlikte Kupa, Sanex, Fivestar gibi farklı markaların ürünlerinin de yer aldığı kategoride, ihtiyacınıza uygun tip ve seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Genel olarak hareketli ayak olarak da bilinen ürünlerin tiplerini, tablalı tekerlek, mobilya tekerleği, gibi kullanım alanına göre ya da kaplama malzemesi, vida, fren tipine göre görüntüleyebilirsiniz. Şeffaf ya da renkli tablalı çeşitlerle dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.


Ürün kategorisi içinde, her yöne dönüş kabiliyeti olan sarhoş tekerlek ile sabitleme özelliğinin gerekli olduğu durumlar için tercih edebileceğiniz tek ve çift frenli özellikli ürünleri de bulabilirsiniz. Ürüne ait kapak ve vida gibi özel detayların da yer aldığı kategoride, ürün parçaları özelliklerine göre de ihtiyacınıza ulaşabilirsiniz. 


Mobilya aksesuarları grubunda her zaman akla gelmeyen ancak kullanımı itibariyle önemi büyük olan modeller, kullanım yerine bağlı olarak, küre vidalı, pimli, düz vidalı gibi yapısal farklılıklar da taşıyor. Böylece satın almak istediğinizi ürünü, kullanım alanlarına göre rahatça bulabilirsiniz.


Tekzen güvencesiyle, hırdavat ve el aletleri kapsamında yer alan mobilya aksesuarlarından olan tekerlekler, sürekli yerini değiştirmek istediğiniz bir mobilyanız, bavulunuz ya da büyük bir konteynere uygun seçenekler ile sizleri bekliyor. Kategori içindeki ürün açıklamaları üzerine tıklayarak marka, ölçü ve görünüş detaylarını görüntüleyebilir, satın alma tercihinizi hızlıca belirleyebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT