Toplam 45 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tekerlekler


Tekerlek Çeşitleri

Birbirinden kaliteli endüstriyel ürünleri kullanıcılara sunan Tekzen.com.tr, mobilya tekerleği seçenekleriyle de fark yaratıyor. Kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren ürünler arasından frenli tekerlek gibi farklı modellere göz atarak, dilediğinizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Mobilya Tekerliği Nasıl Seçilir?

Mobilya tekerleği seçiminde dikkat etmeniz gereken öncelikli husus, mobilyanızı kullanım şekliniz olacaktır. Eğer sık sık hareket ettirecekseniz, seçeceğiniz masa tekerleğinin zemine zarar vermemesine özen göstermelisiniz. Tekzen tekerlek seçenekleri arasında her türlü kullanım şeklinize uygun modelleri bulabilir, masanıza uyup uymayacağını kontrol edebilirsiniz.

Mobilya tekerleği seçiminde diğer bir önemli unsur ise masanıza nasıl takılacağıdır. Kategoride yer alan vidalı, tablalı, pimli veya U tablalı çeşitleri inceleyerek tekerleği mobilyanız ile kolayca uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Mobilya Tekerleği Nasıl Takılır?

Mobilya tekerleğini takarken öncelikle eski tekerleğin vidalarını ve tablasını mobilyanıza zarar vermeyecek bir şekilde sökmelisiniz. Örneğin, sürgülü dolap tekerleği takıyorsanız sürgü yerini tam oturttuktan sonra vidalama işlemine geçebilirsiniz. Vidaları uygun bir şekilde sıkarak esneme veya boşluk kalmamasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Mobilya tekerleği takımında bir diğer önemli husus ise, tekerleğin takılacağı yerde herhangi bir deformasyon veya madde kaybı olmamasıdır. Aksi takdirde tekerleğin tablasının veya sürgüsünün mevcut alana tam oturmamasına neden olacaktır.

Mobilya Tekerleği Boyutları

Mobilya tekerleği boyutları, hem kullanım hem de estetik açıdan oldukça önemlidir. Örneğin, bir masa tekerleği seçerken, mobilyanızın rengine ve yapısına göre bir model seçtiğiniz takdirde dekorasyonunuzla uyumlu bir bütün oluşturacaksınız.

Gri, siyah, beyaz ve şeffaf renkteki tekerlekler ile de mobilyalarınızın görümüne uyum sağlayabilirsiniz. Tekzen tekerlek seçenekleri arasında birbirinden farklı boyutlarda tekerlek çeşitleri bulunuyor. Büyük boyuttaki mobilyalarınız için daha büyük tekerlekler tercih edebilirsiniz. Mobilyanız fazla yer kaplamıyorsa, küçük boyuttaki tekerlekler kullanımınız için daha faydalı olacaktır.

Mobilya Tekerleği Nerede Satılır?

Mobilyaların kullanımında oldukça önemli olan mobilya tekerleklerini, Tekzen.com.tr'de birbirinden farklı çeşitlerle bulabilirsiniz. Sehpa tekerleği ve masa tekerleği gibi birçok mobilyaya özel ebatları bulunan çeşitler için, kategoride yer alan ürün görsellerine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT