Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Mama Sandalyeleri Modelleri

Ebeveynler için en mutlu anlardan birisi bebeklerinin de katıldığı ve ailecek yenilen yemeklerdir. Tekzen.com'da sunulan ve Ay Baby, Baby2go, Babyjem, Beneto, Cam, Casual, Chipolino, Holmer, Moje, Pilsan, Sevi Bebe, Sunny Baby, Svan gibi kaliteli markaları bünyesinde barındıran koleksiyonda farklı modellerde park yatakları ve mama sandalyeleri bulabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Nasıl Olmalı?

Tekzen mama sandalyesi seçiminde dikkat edilecek birçok unsur vardır. Öncelikle mama sandalyesinin emniyet kemerine dikkat etmelisiniz. Özellikle küçük bebeklerin güvenliği için çok önemli olan kemerin kolayca takılabildiğinden ve yeterince güvenli olduğundan emin olmalısınız. Mama sandalyesinin yükseklik ayarının olup olmadığı da önemli bir faktördür. Gerektiğinde yüksekliği arttırarak ayaktayken bebeğinizle oyunlar oynayabilmeli gerektiğinde de yüksekliği azaltarak yere kendisi inebilecek şekilde uygun bir konuma getirebilmelisiniz.

Mama sandalyesi seçiminde sandalyenin kolay temizlenebilir olması da önemlidir. Yemek yemeyi yeni öğrenen bebeğinizin mama sandalyesini sık sık kirleteceğini düşünerek sandalye minderinin çıkarılabilir ve yıkanabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca mama sandalyesinin katlanabilir özellikte olması gerektiğinde sandalyeyi katlayıp kaldırabilmenize olanak sağlayacaktır.

Mama Sandalyesi Nasıl Kurulur?

Mama sandalyesi kurulumunda ürünün Prego veya farklı bir markadan olması çok farklılık göstermemekte ve kurulum aşamaları genellikle birbirine benzer olmaktadır. Mama sandalyesi kurulumunda öncelikle mama sandalyesinin ayakları yere konulmalı. Bu ayaklardan bir tanesinde tekerlek diğerinde ise stop bulunmaktadır. Stop olan ayağı mama sandalyesinin ön kısmına gelecek şekilde koymalısınız. Daha sonra yan kısımları teker teker takmalısınız.

Mama sandalyesinin yan kısımlarında mandal bulunmaktadır. Mandallı kısmı iç tarafa bakacak şekilde yerde sabitlediğiniz ayaklara takmalısınız. Dikkat edilmesi gereken bir diğer noktada yan ayaktaki mekanizma mama sandalyesinin önüne bakacak şekilde olmalıdır. Diğer yan kısmı da aynı şekilde taktıktan sonra ürünle birlikte verilen kısa boruları bu mandallı kısımlara takmalı ve vidaları da sıkıştırmalısınız. Son olarak da oturma kısmını takmalısınız.

Mama Sandalyesi Nasıl Temizlenir?

Tekzen mama sandalyesi temizliği oldukça kolaydır. Ürünü temizlemeye başlamadan önce ürünle birlikte verilen kullanma talimatlarını okumalı ve ürünün nasıl temizleneceğine dair ibareler bulunuyorsa bunlara uyulmalıdır. Aksi takdirde üründe bozulmalar meydana gelebilir. Sürekli kullanılan mama sandalyelerinin sık sık temizlenmesi bebeklerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle mama sandalyesinin her kullanımdan önce temiz olduğuna dikkat etmelisiniz.

Mama sandalyesi üzerindeki lekeler ve kirler uygun bir bez yardımıyla silinmelidir. Eğer zorlu lekelerle karşı karşıyasanız çocuk sağlığına zara vermeyecek bir deterjan yardımıyla da silme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca çoğu mama sandalyesi yıkanabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle mama sandalyesinin masa kısmını özenli bir şekilde yerinden çıkarıp daha sonra da musluk altında deterjen ve bez yardımıyla yıkayabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Fiyatları Nasıldır?

Baby2Go ve daha birbirinden kaliteli markaları bünyesinde bulunduran ve "anne, bebek, oyuncak" ana kategorisi altındaki mama sandalyeleri koleksiyonu ürün fiyatları ile de kalbinizi fethedecek. Sahip olduğu geniş fiyat aralığı sayesinde ürünler her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com’da bulunan kategori, marka ve model seçeneklerini filtreleme sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT