}
Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

En Tarz Konsol Modelleri Tekzen’de

Yemek odalarının, oturma odalarının ve salonların baş köşesinde yer alan konsol işlevsel olma ve depolamayı sağlama özelliğine sahipir. Dekoratif anlamda çok şık modelleri bulunur. Depolama alanı sağlarken aynı zamanda bulunduğu ortama göz alıcı bir hava katmaktadır. Konsollar daha çok dolaplı ya da çekmeceli olarak tasarlanır. Duvara monte olan modellerinin yanında dört ayaklı olan konsol modelleri de vardır. Birçok farklı marka ve modeli bulunan konsollar Tekzen kalitesiyle karşınıza çıkmaktadır. Dekorister Exclusive Ravenna Konsol Beyaz modelinin depolama işlevi oldukça fazladır. Mermer detay modellerini tercih eden ve beyaz renk mobilya sahibi olmak isteyen her kullanıcı için ideal bir ürün olmaktadır.

Konsol Modelleri

Yaşam alanlarında kullanılan konsol modelleri özellikle yemek odası, salon ya da oturma odası gibi alanlarda kullanıcılara işlevsel çözümler sunmaktadır. Bu alanlar dışında konsollar, antre dahil olmak üzere pek çok yerde dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Zamanla birlikte değişen konsol modelleri modern tasarımlar ile çok daha farklı boyut ve tarzlarda üretilmektedir. Konsol modelleri sayesinde yemek takımları güvenli bir şekilde saklanabilir. Aynı zamanda mutfak ürünlerinin hijyenik bir şekilde kalmasını sağlar. Konsol tasarımlarına ek olarak satılan ve mobilyanın bütünleşmesine katkı sağlayan konsol aksesuarları da bulunmaktadır. Özellikle küçük yemek odalarında kullanılacak konsolun ayna ile beraber kullanımı odayı olduğundan daha geniş ve ferah gösterir. İkizler Merlin Dekoratif Konsol Aynası Ceviz modeli, Tekzen kalitesiyle karşınızda.

Konsol Ne İşe Yarar?

Konsol takımı yaşam alanlarında yer tasarrufu sağlaması açısından önemli mobilya parçaları olarak karşınıza çıkar. Daha çok yemek masaları ile aynı odada bulunur ve yemek takımlarına depolama işlevi sağlar. Çekmece modelleri ile yemek takımlarınızdaki çatal bıçak gibi sofra takımlarını yerleştirebilir, dolap gözlerine tabakları ve bardakları koyabilirsiniz. Aynı zamanda mutfak dolaplarında fazla yer kaplayan yemek takımlarını da yine konsol içine yerleştirebilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Konsolların içi kadar üzerlerine de eşya koyabilir ve dekorasyon ürünlerinizi burada sergileyebilirsiniz. Klasik konsol modelleri daha çok ayaklı ve dolap kapaklı olacak şekilde tasarlanır. Şık ve klasik bir görünüm sunan bu modeller de yemek odalarına hoş bir görünüm kazandırır.

Konsol Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinize yeni satın almak isteyeceğiniz konsol modellerini incelemeden önce dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Konsol modelleri, her eve uygun tarzda ve boyutta tasarlanmaktadır. Evleriniz için kanepe ve koltuklar seçerken odanın metrekaresi önemli bir ayrıntı ise konsol seçiminde de boyut dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır. Bu sebeple satın almak isteyeceğiniz konsolun odasına sığacak şekilde olması önemlidir. Boyutu ile birlikte dikkat edilmesi gereken ikinci konu, konsolu ne tür bir amaç için kullanmak isteyeceğinizdir. Geniş bir depolama alanına ihtiyacınız varsa çekmeceli konsol modelleri inceleyebilir, doğru boyutu belirlemek için konsolda saklamak istediğiniz parçaların listesini yapabilirsiniz. İşlevselliği ve boyutunun yanı sıra konsol seçiminde, evinizde kullandığınız mobilyalar ile uyumlu olması da uzun bir süre kullanım imkanı yaratacaktır.

Evinize Uyacak Konsol Fiyatları

Evlerde çok fazla kullanılan mobilyalar arasında yer alan konsol tasarımları genelde dekoratif mobilyalar olarak tasarlanmaktadır. Temel görevleri, depolama alanı oluşturmak olsa da bazı konsol modellerinin ahşap TV ünitesi gibi ek işlevselliği de bulunmaktadır. Yemek takımları, bardak ve kaşık- çatal takımları gibi büyük parçaların depolanmasında kullanılan bu konsol modelleri, çekmece derinliği, raf aralığı ya da raf sayısı gibi farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Konsol fiyatları markasına, modeline ve işlevsel özelliğine göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda bu konsol fiyatlarının farklılık göstermesinde mobilyanın üretim malzemesi de etkileyici bir faktör oluşturmaktadır. İhtiyacınıza uygun konsol seçimleri için Tekzen konsol modellerini inceleyebilir, dilediğiniz konsola uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT