Toplam 26 üründen, 1-26 arası gösteriliyor.

Zodyak Botlar


Zodyak Botlar

Göl ve nehir turlarınızı daha güvenli ve konforlu hâle getirmek için ihtiyacınıza ve beğeninize sunulan zodyak bot çeşitleri, tekne & deniz malzemeleri kategorisinin altında yer alıyor.

 

Alanında uzman Intex markası tarafından üretilen zodyak bot modelleri Tekzen güvencesi ile zevkinize sunuluyor.

 

Kolay şişirilebilir, dayanıklı, konforlu; iç yüzeyi yağ, benzin, tuzlu su gibi maddelerden etkilenmeyen kaliteli vinyl malzemeden üretilmiş, gövdesinde hızlı şişirilip indirilmeyi sağlayan boston tipi subaba sahip, kenarında bot bağlama halatları olan tek kişilik veya çift kişilik şişme zodyak botları bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Çift kişilik şişme botlar 2 kişiye kadar, 95 kg taşıma kapasitesine sahip olup; tek kişilik şişme botlar 55 kg taşıma kapasitelidir.

 

Bu kategori altında beğeninize sunulan ve 200 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip olan iki kişilik şişme bot modeli ise özellikle yük depolamak ve taşımaya yönelik ihtiyaçlarınız için oldukça işlevseldir. Üç bağımsız hava odası olan, yüksek kalitede dayanıklı vinyl teknolojisi ile yapılmış, yüzeyi her türlü sızma ve hasara dayanıklı iki kişilik şişme bot seti pompa ve kürekle beraber burada ihtiyacınıza sunuluyor.

 

Denizde kullanılacak şişme botların tuzlu suya; gölde veya nehirde kullanılacak şişme botların ise dikenlere, sivri cisimlere, yırtılmaya ve hasara ne kadar dayanıklı olduğu önemlidir. Deniz, göl ve nehir gezintilerinizi hem daha keyifli hale getirmek hem de sağlam yapılı ürünlerle bu keyfi yaşamak için tek kişilik, çift kişilik, yük taşıma kapasiteli zodyak bot modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kategoride, zodyak bot fiyat karşılaştırması yaparak, beğeninize hitap eden ürüne Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT