Ürün Kodu: 317728

Zen Home Döner Mekanizmalı Kumandalı Fanlı Isıtıcı KM-1715

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Döner Mekanizmalı Kumandalı Fanlı Isıtıcı KM-1715


Ürün Özellikleri:Yüksek Enerji Tasarrufu
120° yatay dönüş fonksiyonu ile tüm ortamı kolay ve eşit bir şekilde ısıtabiliyor.


Minimum 1000 W ve maksimum 2000 W olmak üzere 2 kademeli ısı ayarı ile sıcaklığı dilediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı oluyor.


Ayarlanabilir termostatlı özelliği sunan Simtech ısıtıcı, termostat devreye girdiğinde enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Bu sayede tüketicini enerji tasarrufu yönündeki beklentisini de karşılıyor.


Zamanlayıcısı sayesinde ısıtıcı, belli bir süreden sonra otomatik olarak kendisini kapatıyor.Böylece hem güvenli hem de tasarruflu bir kullanım sunuyor.


Aşırı ısınma emniyeti ile donatılan fanlı ısıtıcı, iç aksamlarının güvenli olmayan bir ısıya ulaşması durumunda cihazın çalışmasını otomatik olarak devre dışı bırakıyor. Bu sayede ısıtıcınız zarar görmemiş oluyor.


Denge anahtar pimi, ısıtıcı devrildiği zaman otomatik olarak devreye girerek cihazı kapatıyor. Böylelikle üstün bir koruma sağlıyor.


Güçlü ve Güvenli


Maksimum Güç Kapasitesi: 2000 W
Aşırı Isınmaya Karşı Koruma: Var
Ayarlanabilir Termostat: Var
Devrilmeye Karşı Denge Anahtar Pimi: Var
Güç Gösterge Işığı: Var


Kullanıcı Dostu


2000 W gücündeki ergonomik KM-1715 fanlı ısıtıcının ambalaj içeriğinde güç kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alıyor.


Konforlu ve Hızlı Isınma


KM-1715 fanlı ısıtıcı; soğuk, ılık ve sıcak olmak üzere 3 adet fan ayarı ile hassas bir ısı kontrolü sağlıyor. LCD ekranı sayesinde ısı seviyelerini rahatlıkla görebilmenize imkan tanıyor. Hafif ve portatif uzaktan kumandası ile de dilediğiniz ısı ayarını hızla yapabiliyorsunuz. Fan ile ısıyı ortama hızlı bir şekilde yayan küçük ısıtıcı, güçlü ısıtma performansı ile tüketici beklentisini karşılıyor.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Zen Home Döner Mekanizmalı Kumandalı Fanlı Isıtıcı KM-1715
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT