Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Yer Kaplamaları


Estetik, kullanışlı tasarımları, doğa dostu ve hijyen sağlayan modelleri ile PVC yer kaplama kategorisinde zemin kaplama için aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Serfloor ve Tekzen gibi kaliteli ve güvenilir markaların orijinal ürünlerinin yer aldığı kategoride parke görünümlü ve damalı zemin gibi PVC yer kaplamalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ofisinizde ya da evinizde kullanabileceğiniz PVC zemin kaplama ürünleri standart eni 2 metredir. Mutfak, oturma odası, hol ve geniş ofis alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz zemin kaplama ürünlerini mekânınızın boyutlarına uygun olacak şekilde kestirebilirsiniz. Dekorasyona uyum gösteren desenleriyle tercih edebileceğiniz ürünler mekânınıza estetik ve şıklık katıyor.

 

Toz ve bakterilere tutunma imkanı vermeyen tasarımıyla, alerji yapmayan PVC yer kaplama çeşitleri, yüzde 100 hijyen sağlar. Bu sayede mekânda yaşayan ya da çalışan insanların sağlığını korumasına yardımcı olur. Kolay temizlenmesi ve suya dayanıklı olma özelliği sık sık temizlik yapmanıza olanak sağlar. Böylelikle evlerinizde ve ofislerinizde rahatlıkla hijyenik ve ferah ortamlar oluşturabilirsiniz. Isı yalıtımı ve ses izolasyonu zemin kaplama ürünlerde olmazsa olmaz özellikler arasında yer alır. Bu özelliklere sahip PVC yer kaplaması ısınma masraflarını azaltır, ekonomik açıdan kâr etmenizi ve mekânınızın sessizliğini sağlar.

 

Hızlı ve kolay döşenebildiği için tercih edilen zemin kaplama ürünleri arasında yer alan PVC zemin kaplama modelleri, hafif oldukları için metrekareye düşen yük oldukça düşüktür. Bu nedenle deprem bölgelerinde yer alan konutlar için de ideal bir üründür.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ev dekorasyonu kategorisinin altında yer alan bu kategoride PVC yer kaplaması fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT