Yale Parmak İzli ve Şifreli Dijital Dıştan Takma Kilit

Ürün Kodu: 2201543

Yale Parmak İzli ve Şifreli Dijital Dıştan Takma Kilit

En geç 25 Ocak Çarşamba günü kargoda.
1.085,90 TL (KDV Dahil)
120,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri


Yale Parmak İzli ve Şifreli Dijital Dıştan Takma Kilit


Bu elektronik kilit sistemini parmak izi, şifre ve mekanik anahtar olmak üzere 3 farklı şekilde yönetebilirsiniz. Yale YDM4110'un ileri parmak izi doğrulama teknolojisi sayesinde daha güvenli ve kullanışlı kullanım olanağına sahipsiniz.


Teknik Özellikleri:
Tek Dokunuşlu parmak izi doğrulama özelliği : Kullanışlı tarama teknolojisi sayesinde parmak izinizi kolay ve sorunsuz şekilde tek dokunuşla doğrular.


Sesli Uyarı Özelliği: Sesli uyarı sistemi size yapılan ve yapılacak olan işlemler hakkında bilgi mesajları vererek sizi yönlendirir.


Görünmez tuş takımı ve akıllı dokunmatik ekran: Tuş takımı sadece elinizle dokunduğunuz zaman görünür hale gelir. Görünmez tuş takımı şifrenizin güvenliğini artıracaktır.


Acil durum çıkış kolu: Acil durumlar ve kolaylık sağlaması için iç kol kullanıldığında kilit otomatik olarak açılacaktır.


Karışık kod teknolojisi: Şifrenizin güvenliğini artırmak amacı ile şifrenizin önüne veya arkasına anlamlı olmayan rakamlar ekleyerek giriş sağlayabilirsiniz. Örn: şifreniz 1234 ise 8881234 veya 1234888 ile giriş yaptığınızda kilit açılacaktır.


Alarm ( kırılma / zarar verme / yangın ): Kapınızın zorla açılması, kilidin kırılması, zarar görmesi durumunda 80dB lik alarm aktif hale gelir.


Güvenli ve Normal Kullanım modu: Mater kullanıcı diğer normal kullanıcıları ekleyip kaldırarak daha yüksek güvenlik sağlar.


İşlem durum bildirimi: Tuş takımı yaptığınız işlemleri rakamları farklı sıralayarak sizi bilgilendirir.


Düşük pil ve acil durum beslemesi: Pillerin zayıflaması durumunda cihaz led ve alarm ile sizi uyaracaktır. Pillerin tamamen bitmesi durumunda basitç cihazın dış tarafndaki acil durum beslemesini 9 voltluk pil ile sağlayabilirsiniz.


Boyutları:


Ön Panel: 320.7 (Y) 68.6 (G) 28.5 (D) mm
Arka Panel: 306.6 (Y) 72.8 (G) 37.0 (D) mm

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

Kampanyalar

Bu ürün ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar

İlginizi Çekebilir


Yale Parmak İzli ve Şifreli Dijital Dıştan Takma Kilit

 
1.085,90 TL (KDV Dahil)
120,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT