Ürün Kodu: 2774455

xantrex Link Pro Akü Göstergesi

En geç 13 Aralık Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
1.703,00 TL  (KDV Dahil)
212,87 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​xantrex Link Pro Akü Göstergesi


LinkPRO ve LinkLITE Akü MonitörleriLinkPRO, akü durumunun bir bakışta kontrol edilebildiği harika bir üründür. Geniş ekranı akünüzün mevcut durumunu eksiksiz gösterir. Voltaj, amper, dijital olarak 0,01 hassasiyette amper-saat ve ayrıca, geliştirilmiş eski kayıtları gösterme özelliği ile bir veya iki akü sırasının durumunu sağlıklı bir şekilde kontrol etme imkanı sunar. Eski kayıt takip menüsü (History Menu), akü deşarjı, ortalama ve maksimum deşarj, şarj devirlerinin sayısı, tamamen deşarj ve monitörle senkronizasyon gibi bazı özel akü durum bilgilerinin takip ve kaydının kontrolüne imkan sağlar. Akünün tamamen boşalması için kalan süreyi hesaplar. Harici bir cihazı kontrol etmek için, ayarlanabilir akü voltajı düşük ve yüksek alarm tetikleme sinyali üretir. Akü voltajı önceden belirlenmiş limitlerin dışına çıktığında cihazları devreden çıkartarak emniyet sağlar.

Paralel şönt devresine sahiptir. Bağlantı kiti, arayüz kutusu, elektronik cihazlarınızla bir ağ oluşturan yazılım ve kablo donanımı ve ısı sensör girişleri ayrıca satılır. LinkLITE, akünün durumu hakkında ihtiyaç duyacağınız temel bilgileri kolayca görebilmenize imkan sağlar. Arka aydınlatmalı geniş LCD ekran ve kullanımı basit arayüzü ile bir veya iki sıralı akü sisteminizin durumunu son derece hassas olarak gösterir 0,1 oranında hassasiyette. Harici cihaz için tetikleme sinyali sağlayan düşük akü seviyesi alarmına sahiptir. Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. LinkPRO modelinin önemli özelliklerine sahip olmakla birlikte daha düşük bir fiyat aralığında sunulur. Akü ısısının takibini sağlayan ağ bağlantı sistemi mevcut değildir.

Fonksiyonlar: Voltaj, Amper, Amper-saat, şarj durumu, akü eski durum takibi history, akü düşük seviye alarmı

Ekran Tipi: Çok fonksiyonlu LCD ekran

Amper Saat Aralıkları: Düşük aralık: 0-99 Amp. Saat Ah /– 0.1Ah,

Yüksek aralık: 200-9999 Amp. Saat Ah /– 1Ah

Amper Aralıkları: Düşük aralık: 0-99 Amp., Yüksek aralık: 100-9999 Amp. /– 600Amp. içindeki standart paralel şönt devresiyle birlikte

Hassasiyet: /–0.4%

Voltaj: 12V veya 24V sistemler 9-35V kaynak voltajı

Montaj Deliği Ölçüleri: 52mm. (2 1/16’’)’den 54mm. (2 1/8’’)’ye kadar çaplarda

Su Geçirmezlik: Ön panel IP-65 ile derecelendirilmiştir

Çektiği Akım: 9mA12V, 7mA24V

Ebatları: Ön panel çapı: 6,4cm. (2,54’’), Gövde çapı: 5,2cm. (2,05’’) x Uzunluk 7,9cm. (3,11’’)

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


xantrex Link Pro Akü Göstergesi
 
1.703,00 TL (KDV Dahil)
212,87 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT