Weewell Wmv901 Uni Viewer Pro Hd Görüntülü Bebek İzleme Cihazı

Ürün Kodu: 2373623

Weewell Wmv901 Uni Viewer Pro Hd Görüntülü Bebek İzleme Cihazı

En geç 28 Mayıs Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
399,00 TL
369,00 TL (KDV Dahil)
30,75 TL x 12 Ay

Ürün Özellikleri

Artık uzaklar yakın!

Çalışan anneler için bebeklerinden ayrılarak ofise gelmekişkence gibidir. Ofisteki işlerini yaparken akılları hep evde bebeklerindedir.Çalışırken, toplantılarda, yolda bebeklerini her zaman izleyebilmeleri,görmeleri, hatta seslerini ileterek bebeklerinin sakinleşmelerini sağlamalarıartık bir tuş basımı uzaklıkta. Akıllı telefonlardan, bilgisayardan, tablettenevinizdeki kameraya bağlanabilir, bebeğinizin ilklerine şahit olabilir,ilklerini video olarak kaydedebilirsiniz.

 

Bebeğiniz canlıyayında!

Sadece anne-babalar değil yakın akrabağlar da  bebeğinizi merak eder ve uzaktan da olsagörebilmeyi ister. Onlara bu imkanı sağlayabilmeniz için ekstradan kullanıcıtanımlayabilir, torunlarını istedikleri zaman izlemelerini sağlayabilirsiniz.Uzaktan hareket kontrolü sağlayan paneli ile bebeğiniz odanın hangi köşesindeolursa olsun kamerayı uzaktan istediğiniz yöne çevirerek izleyebilirsiniz.Bebeğinizin genelde bulunduğu kamera görüş açılarını kaydederek hızlı birşekilde bu görüş açısına geçmesini sağlayabilirsiniz. Mutfakta işlerinizihallederken tabletinizden bebeğinizi izleyebilir, Uni-viewer PRO?nuzu bebekizleme cihazı olarak kullanabilirsiniz.

 

Bebeğinizin ilklerini yakalayın!

Bebeğinizin tüm ilk anlarını yakalamak, şahit olmakimkansızdır. Size bu konuda yardımcı olabilmek için WMV901 Bebek İzleme Cihazı,bebeğinizin pek çok değerli anını kaydedebilme olanağı sunar. Ayrıca görüntükayıt aralığını belirleyerek belli dönemlerde kayıt yapılmasını dasağlayabilirsiniz. Bebeğinizin tüm sevimli anlarında fotoğraf makineniz ile anıyakalamanız zor olur. Ancak izleme yaparken ekrandaki görüntüyü Uni-viewer ileyakalayarak bu değerli anlarını koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

 

Karşılıklı konuşma

Bebekler huzursuzdönemlerinde annelerini yanlarında ister, bulamadıklarında daha dahuysuzlanırlar. Hiçbir ses bebeğinizi sizin sesinizden daha iyisakinleştiremez. Çalışıyorsanız heristediğinizde bebeğinizin yanında olmanız mümkün olmaz, ancak kendi sesinizikamera üzerinden bebeğinize iletebilir, bebeğinizi anında sakinleştirebilirsiniz.Bebeğinizden kmlerce uzakta olsanız bile...

 

9 kamera bağlayabilme

Bebeğinizi dahafazla alanda izleyebilmek isterseniz izleme alanınızı arttırmak için ektradankamera satın alabilirsiniz. Uni-viewer PRO 9 kameraya kadar bağlantıyıdesteklemektedir. Görüntüyü 4 ya da 9 parçaya ayırarak tüm kameraları aynı andaizleyebilir ya da kameralar arası geçiş yaparak izleyebilirsiniz.

 

Otomatik gece görüşü

Bebeğinizi gün içinde izleyebilmek önemlidir, ancak gece deizlemeye devam edebilmek olmazsa olmazdır. Kristal berraklığında görüntüsağlayan siyah-beyaz gece görüşü sayesinde gece de rahatça bebeğinizi izlemeyedevam edebilirsiniz.

 

 

WMV901 Uni-Viewer PRO

 

*HD görüntü kalitesi

*PC, tablet, akıllı telefon üzerinden izleyebilme

*Kamera hareket kontrolü(Çevrim 320°, Eğim 120°), Zoom

*Uzaktan daha çok kişiye erişim imkanı sağlamak içinkullanıcı tanımlama

*Hassas hareket sensörü-hareket algılandığında alarm vermeya da görüntüyü mail atma

*Anlık görüntü alma

*Görüntü kayıt edebilme

*Karşılıklı konuşma

*İnternet Explorer, Firefox, Safari, Google Crome destekli

*iOS, Blackberry, Android destekli

*Bireysel kurulum kolaylığı

*9 kamera bağlayabilme

*15 adet kamera pozisyon ataması

*Ücretsiz DDNS

*Link üzerinden izleyebilme

*Otomatik gece görüşü

*Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Weewell Wmv901 Uni Viewer Pro Hd Görüntülü Bebek İzleme Cihazı

399,00 TL
369,00 TL (KDV Dahil)
30,75 TL x 12 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT