Weewell WMA600 Hareket Algı Pedi Dijital 300 m Bebek Telsizi

Ürün Kodu: 2221470

Weewell WMA600 Hareket Algı Pedi Dijital 300 m Bebek Telsizi

En geç 23 Kasım Perşembe günü kargoda.
219,00 TL
154,90 TL (KDV Dahil)
17,21 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Weewell Dijital Hareket Algı Pedli Bebek Telsizi Özellikleri: 


* Dijital Teknoloji 

Başka telsizlerle karışmasını ya da elektronik cihazlardan etkilenmesini önleyen dijital teknolojisi ile WMA600, ebeveynlere huzurlu, bebeklere güvenli bir ortam sunuyor.. Kanal sayısından bağımsız bir şekilde otomatik olarak en uygun kanalı seçer ve sesin karışmasına, eko yapmasına ya da cızırtı oluşturmasına asla izin vermez. 


* Geniş alanda özgürlük! 

300 metre çekim mesafesi ile bebeğinizin odasındaki her sesi size ileterek geniş bir alanda size hareket imkanı tanır. Berrak ses kalitesinden ödün vermeden evin her köşesinde işlerinizi halledebilirsiniz.


* Hareket Algı Pedi 

Bebeklerin ilk altı aylarında sonraki dönemlere oranla daha fazla nefes alma problemi yaşarlar. Bu nedenle bu süreçte ebeveynlerin sık sık bebeğin nefes alış verişini yanına giderek kontrol etmesi gerekir. WMA600 Bebek Telsizi bu konuda ebeveynlerin daha rahat olabilmesi ve oluşabilecek olumsuzluklara karşı erken davranabilmek adına hareket algı pedi ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır. İleriki aylarda ise bebeklerin yatağını terketmesi durumunda alarm vererek ebeveynleri uyarır.


* Karşılıklı konuşma 

Hiçbir ses bebeğinizi sizin sesinizden daha iyi sakinleştiremez. Ebeveyn ünitesindeki konuşma butonuna basarak sesinizi bebeğinize iletebilir, bebeğinizi anında sakinleştirebilirsiniz. Sesiniz en doğal haliyle iletildiği için bebeğiniz hemen yanındaymışsınız gibi hissedecektir.


* Ortam termometresi 

Bebekler ortamdaki değişkenlerden bizlerden çok daha fazla etkilenirler. Bu nedenle bulundukları odanın sıcaklığının belli seviyede sabit kalması onlar için çok önemlidir. Bu kontrolü rahatça sağlayabilmeniz için ürüne ortam termometresi özelliği eklenmiştir. Ebeveyn ünitesinden bebeğinizin odası için sıcaklık aralığı ayarlayabilir, sıcaklığın aralık dışında kalması durumunda alarm vermesini sağlayabilirsiniz.


* Ninniler & Gece Işığı 

Sakinleştirici ninniler bebeğinizi rahatlatarak vücudunun gevşemesini sağlar. WMA600 Dijital Bebek Telsizi içindeki sakinleştirici ninniler ile bebekleri sakinleştirerek daha rahat uykuya dalmalarına yardımcı olur. Gece ışığı özelliği sayesinde herhangi bir ilave aydınlatmaya ihtiyaç duymadan odayı bebeğinizin huzurlu hissedeceği loş bir ortam haline getirir. 


* WMA600 – Dijital Hareket Algı Pedli Bebek Telsizi 

* Dijital kablosuz teknoloji ile mükemmel berraklıkta iletişim 

* Açık alanda bebek ünitesinden 300 metreye kadar çekim mesafesi 

* Bebek yatağı için hareket algılama pedi 

* Karşılıklı konuşma (İnterkom) 

* Sıcaklık göstergesi & alarmı 

* Uzaktan kontrol edilebilir gece ışığı 

* Sakinleştirici ninniler 

* Ebeveyn ünitesi yerini bulma alarmı 

* Aydınlatmalı LCD ekran 

* Ses seviyesini gösteren LED gösterge 

* 8 saate kadar pil ömrü 

* Anne ünitesinde ses ayarı 

* İletişim alanı dışına çıkıldığında uyarı sinyali 

* Düşük batarya uyarısı

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Weewell WMA600 Hareket Algı Pedi Dijital 300 m Bebek Telsizi

219,00 TL
154,90 TL (KDV Dahil)
17,21 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT